Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Harmadik eskuvo ez akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik eskuvo ez akkora szegyen?

Figyelt kérdés

haromszor mentem ferjhez es haromszor volt eskuvom.

Egyes emberek lenezoen beszelnek errol.

nem ertem miert csupan arrol van szo 46 evessen ez a harmadik komoly kapcsolatom es soha nem volt elettarsam hanem ferjhez mentem. A masodik ferjemtol megozvegyultem es ujra ferjhez mentem.

Miert rosszabb ez mint hazassag nelkul osszekoltozni?



2014. máj. 31. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, nekem ez kicsit fura, mintha a gyűrűvel venné meg a pasi a gatyamosást.
2014. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
46%
Hát kiforgatni...mindent ki lehet forgatni! :D :P
2014. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:

Az elos hazassagomnal 21 eves voltam.Nagyon hamar elvaltunk mert mindketten kulfoldon tanultunk tovabb ket kulonbozo orszagban.nagyon tinik voltunk meg.

A masodikat mar felnott nokent kotottem 32 evessen itt szuletett 3 gyerekunk sajnos a ferjem elhunyt igy ozvegy lettem.Mivel ozvegy lettem igy felszabadultam az orok huseg alol.3 gyerekkel egyedul voltam mielott megismertem a ferjem.

A harmadik eskuvom 2 eve volt.

Valki irja fura alenne orok huseget fogadni neki 2x 3x

De az nem furcsa ha valaki ossszekoltozik valakivel hazassag nelkul es hazasparkent elnek eskuvo nelkul?

Nekem nagyon furcsa lenne igeret elkotelezetseg nelkul csak ugy elni lenni.

2014. máj. 31. 15:38
 14/71 anonim ***** válasza:
66%
Attól még, hogy két fiatal összeköltözik egy kis albérletbe, még nem kell összeházasodniuk szerintem. Bőven ráérnek. Ha erre akarsz célozni.
2014. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező hszére figyelve, mivel írta, hogy 21 évesen hogy alakult az élete, ebből adódóan szerintem teljesen egyértelmű, hogy nem feltétlen a fiatalokra gondolt, ill. nem arra célzott.
2014. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
78%

Akkor gondolj bele, nem laksz együtt egy faszival, elveteted magad, és kiderül, hogy nem tudtok együtt élni. Most olyan iszonyat nagy balhé egy fél évig összebútorozni?


Ezért mondom, olyan, mint egy cserekereskedelem. Ha elveszel, maradhatsz.

2014. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
93%
15ös vagyok még: csak még pár gondolat az előzőekhez. Hogyha még is arra is célzott azzal sincs semmi gond, ha fiatalon összeházasodnak illetők. Abból a téveszmékből kellene kinőniük az embereknek, hogy maga a házasság teszi tönkre a kapcsolatokat, és micsoda felelőtlenség, ha vki/vkik így tesznek stb. Amióta világ a világ házasodnak az emberek, ha vmiért nem jött össze, elválnak az nem a házasság miatt van, de a norma akkor is az.
2014. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
36%
16: mint írtam kiforgatni mindent ki lehet. Ha akarja az ember. De általában a pasik szoktak azzal jönni, a cserekereskedelmeddel, hogy "nem vesznek zsákba macskát". Ja, és én miért dobjam oda nekik magamat a semmire? Persze, ismerjük meg egymást, persze, ha eléggé olyan a kapcsolatunk legyen szex is stb. De nehogy már még a feleségként való szolgálataimat is megelőlegezzem nekik, aztán végül jól kiélvezik, majd alaposan eldobnak. A kérdező leginkább ezekre utalt. Jó, a "szolgálataimat" kifejezést lehet nem pont jól fogalmaztam meg, de a lényeg gondolom érthető.
2014. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
76%

"De az nem furcsa ha valaki ossszekoltozik valakivel hazassag nelkul es hazasparkent elnek eskuvo nelkul?

Nekem nagyon furcsa lenne igeret elkotelezetseg nelkul csak ugy elni lenni."


Mert te a fejedben a gyűrű és az elköteleződés közé egyenlőség jelet teszel.


Egyrészt ez rád nézve gáz, hogy csak olyan mellett tudsz elköteleződni, aki elvesz. Az elköteleződés egy lelki döntés, egy érzés, hogy ez az ember kell, kitartok mellette.


A szüleim 26 éve vannak együtt, boldogok, felneveltek két gyereket, nem csalták meg egymást, rendszeresen mennek múzeumba, kirándulni, wellness-ezni, és nem házasok. El vannak köteleződve egymás iránt.

2014. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:

nem kell osszebutorozni hiszne ha par napot egy heten kozossen eltoltesz akkor jol megismered a masikat de az onnalosag marad.

ha valakivel osszekoltozol akkor ki kell dobnod ha nem megy Ikabb nem koltozol ossze marad a kapcsolat gey ket evig es a hetvegeket kozossen egymas hazaban toltod felvaltva.

Hogy is tehettem volna meg bemutatom a gyerekekenek az uj elettarsat aki oda is cuccol???

Bemutattam nekik baratomat es elmodtuk nekik ha egy ket v alatt oke a dolog akkor osszehazasodunk d nm koltozik ide.

2014. máj. 31. 15:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!