Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Harmadik eskuvo ez akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik eskuvo ez akkora szegyen?

Figyelt kérdés

haromszor mentem ferjhez es haromszor volt eskuvom.

Egyes emberek lenezoen beszelnek errol.

nem ertem miert csupan arrol van szo 46 evessen ez a harmadik komoly kapcsolatom es soha nem volt elettarsam hanem ferjhez mentem. A masodik ferjemtol megozvegyultem es ujra ferjhez mentem.

Miert rosszabb ez mint hazassag nelkul osszekoltozni?



2014. máj. 31. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
0%

Nem az özvegyi "státusszal" van baj, már az a házasság is második volt. Szerintem is egyszer lehet házasodni igazán.

Nem véletlenül templomba sem lehet házasodni kétszer,mert örök hűséget csak egyszer fogadhat az ember többször nem. Erre pedig nem mentség, hogy fiatal voltál, mert te döntöttél akkor is a házasság mellett nem más.

2014. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:

Ket templomi eskuvo lehet de csak ha ozvegy leszel.

De nem vagyunk katolikusok a mi hitunk szerint isten ott van mindenhol nem csak a templomban.

A hitunk szerint elettarsi kapcsolat nem letezik mi eskuvo nelkul nem koltozunk ossze a gyerekek miatt sem.

Hiszen milyen pelda nekik a bacsik jonnek majd mennek.

2014. jún. 18. 16:39
 53/71 anonim ***** válasza:
0%
De ha neked az első férjed nem halt meg akkor a hit szerint a második házasságod sem érvényes, mivel egyház szemébe te még a mai napig is az első férjedhez tartozol vagy az nem zavar? Persze gondolom ezt megmagyarázod magadnak.
2014. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:
Az elso ferjemmel nem volt egyhazi eskuvo
2014. jún. 18. 16:46
 55/71 A kérdező kommentje:
Es nem katolikusok vagyunk.A mi hitunkben szabad valni ha az egyik paraznasagot kovetett el.
2014. jún. 18. 16:47
 56/71 anonim ***** válasza:
Ez melyik vallás, nem kötözködök de tényleg érdekel?
2014. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:

Punkosdi

Es kulfold nem magyarorszag

2014. jún. 18. 17:07
 58/71 anonim ***** válasza:
62%
Nem szégyen. Teljesen pozitív a te esetedben hogy a párod törvényesen is hozzád szeretne tartozni. Ha ezt megünneplitek egy gyönyörú szertartással abban nincs kivetnivaló.
2014. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
62%

"Hiszen milyen pelda nekik a bacsik jonnek majd mennek."


Miért, az jobb példa, hogy bácsi jön, elvesz, rájöttök, hogy nem működik, és bácsi megy?

2014. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:

Van egy nagy igazság:

A váláshoz az út, kizárólag a házasságon keresztül vezet!!

2014. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!