Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Harmadik eskuvo ez akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik eskuvo ez akkora szegyen?

Figyelt kérdés

haromszor mentem ferjhez es haromszor volt eskuvom.

Egyes emberek lenezoen beszelnek errol.

nem ertem miert csupan arrol van szo 46 evessen ez a harmadik komoly kapcsolatom es soha nem volt elettarsam hanem ferjhez mentem. A masodik ferjemtol megozvegyultem es ujra ferjhez mentem.

Miert rosszabb ez mint hazassag nelkul osszekoltozni?



2014. máj. 31. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem szégyen egyáltalán. Főleg, hogy nem halmoztad a férfiakat, hanem csak ez a 3 komoly kapcsolatod volt. Ráadásul nem is elváltál legutóbb, hanem özvegy lettél.

Lehet, hogy csak az irigység, féltékenység miatt ilyenek az emberek. Nehéz örülni más boldogságának, ha valaki boldogtalan, elégedetlen és nem tud, nem képes változtatni rajta.

2014. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
80%
Ebben semmi szégyelni való nincsen, az ilyen hangokat meg se hallgasd. Sok boldogsgot Nektek!
2014. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:

Mind a harom eskuvomon volt ruha csokor unnepi ebed es vendegek.

Soha nem kellett ferjhez mennem hiszen el tudom tartani magam.

nagyon regi modi vagyok en hazassag nelkul nem vagyok hajlando osszekoltozni.Bar a volegenyemmel majdnem az egesz hetet kozossen toltottuk el de meg sem egy haztartasban.

Most 2 eve vagyunk hazasok es meg most is hallom hogy ,,persze aki 3x tart eskuvot annak jol megy ,,

Egy percig nem bantam meg hogy egy ev jegyesseg utan es egy ev ketlakisag utan csak az eskuvo utan koltoztunk ossze.

Igaz mindketten sok sok rossz sszokast hoztunk magunkal de a turesunk eleg magas.

2014. máj. 31. 12:58
 4/71 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartom szégyennek. Sokkal nagyobb szégyen amikor valaki 20 évesen a huszadik pasiját fogyasztja... Ne foglalkozz az írigy emberek véleményével.
2014. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
71%
Inkább jó tanácsokat kellene adnod akár könyvet írva olyan nőknek akiket senki sem akar feleségül venni. Sok barátnőm sírta már ki a vállamon magát, mert mindent megpróbálnak megtenni hogy végre kapjanak egy eljegyzési gyűrűt, de a pasik nem nyitottak a házasságra. Sok nő kicsi lány kora óta ábrándozok esküvőről és esküvői ruháról. Aztán ahogy jönnek - mennek a csalódások és megy az idő lassan már egy sima tesco-s eljegyzési gyűrű is boldoggá tenné őket. Sokaknak már az is elég lenne ha barátnőből, élettársból gyűrűs menyasszonnyá léptetné elő őket a párjuk. Sokaknak már a lagzi sem fontos ,csak a gyűrű hogy kifejezze a párjuk hogy komolyan gondolja velük. Olyan szép és okos ismerőseim vannak akik mindent megtennének azért hogy a párjuk ilyen komolyan felvállalja őket a világ előtt. Szóval nem szégyen. Gratulálok!
2014. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálok és minden jót kívánok Neked és a Férjednek!
2014. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
66%

Hát jó, ha a vallást nézzük válások, szakítások terén akkor azt a normát követve, ha válás van szégyen. De gondolom nem vallásos vagy. Viszont, írtad, hogy meg is özvegyültél sajnos, arra a vallás is mást mond.

Én mint vallásos azt kéne mondjam, amit a vallás is mond erről, de inkább azt mondom, hogy semmi ciki, vagy szégyen nincs ebben, h 3adjára mentél férjhez, akik meg ítélkeznek feletted azok meg előbb szépen nézzenek magukban. És igazat adok abban is neked, hogy nem jobb házasság nélkül. Akik így gondolkoznak azok csak a saját meglátásaikat és az ezzel kapcsolatos félelmeiket mentik. De attól még nem az ő verziójuk a norma.

2014. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:

Ismeritek Gabor Zsazsat? na neki aztan volt sok sok ferje de soha nem elt csak ugy valakivel. Minden hazassaga szerelembol kotetett.

A lenyeg hogy sokra tarsd magad Ne elegedj meg csontokkal amit odadobank.

Pl kizarolag szexkapcsolat semmi mas na en az ilyen pasikat elkuldtem a sohivatalba.

Nos foglalt pasik- miutan beprobalkoztak rogton kertem a feleseguk szamat na ettol elszaladtak messzire.

osszekoltozes - teljessen rendben van az eskuvo utan elotte szo sem lehet rola

-szennyes mosas es fozes a baratra - ez a felesegek dolga ha barat volegeny akkor ezt maga intezi

- gyerekvallalas?- termeszetessen az eskuvo utan (3 gyerekem szuletett az elhunyt ferjemtol)

-szex hazassag elott -nem gond de vendeg vagy nalam szennyest viszed haza es a het nagy reszeben sajat agyadban alszol.

Ha a ferfiaknak van mire vagyniuk es nem olcson adod magad pedalozni fognak utanad.

Aki sokra tartja magat azt a baratja is ertekelni fogja.

mert mi nok szabjuk meg a szabalyokat a ferfiak csak kovetik oket.

Volt sok udvarlom a ferjem halala utan volt mibol valogatni.

Meg valami : ahogy egy ferfi az exjerol es anyarol mesel mindent elmond a ferfi erzelmeirol es karakterol ill problemamegoldasarol

2014. máj. 31. 13:19
 9/71 A kérdező kommentje:
Utolso nem vagyok vallasos de hivo vagyok
2014. máj. 31. 13:20
 10/71 anonim ***** válasza:
55%
Le leszek pontozta de igen az számomra. Én háromszor nem tudnék ugyan úgy örök hűséget fogadni, mint elsőre.
2014. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!