Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Harmadik eskuvo ez akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik eskuvo ez akkora szegyen?

Figyelt kérdés

haromszor mentem ferjhez es haromszor volt eskuvom.

Egyes emberek lenezoen beszelnek errol.

nem ertem miert csupan arrol van szo 46 evessen ez a harmadik komoly kapcsolatom es soha nem volt elettarsam hanem ferjhez mentem. A masodik ferjemtol megozvegyultem es ujra ferjhez mentem.

Miert rosszabb ez mint hazassag nelkul osszekoltozni?



2014. máj. 31. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
65%
5.válaszoló teljesen egyetértek veled,a kérdezőre meg nagyon " irigy" vagyok,mert én még egyszer sem tudtam rávenni senkit a házasságra:) várom a megjelenő könyvet:)
2014. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
15%

"haromszor mentem ferjhez es haromszor volt eskuvom. "

"Volt sok udvarlom a ferjem halala utan volt mibol valogatni. "


Azaz te is "elfogyasztottál" egy csomó pasast házasság nélkül is,

miközben itt ájtatos manóként hirdeted a kis elméletedet a házasság szentségéről!

Sajnos a meséd, több sebből vérzik!


(Lehet lepontozni!)

2014. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó teljesen egyetértek. Ez a tipikus bort iszik vizet prédikál. Nagyon unszimpatikus az álszent emberek.
2014. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:

Udvarolo - az en szotaramban az az ember akivel elmesz szorakozni kirandulni barati tarsasagba szinhazba stb.

Udvarlas ismerkedest jelent nem szexet.

nem szokasom szexelni senkivel mielott megismertem volna.

Lehet ez ma furcsa de nekem normalis par honapot baratkozni szorakozni mielott agyba bujnek valakivel.

2014. jún. 8. 16:56
 35/71 A kérdező kommentje:

Tehat szamotokra alszent az az az ember aki nem hazassag nelkul fuvel faval osszeall es szex kapcsolatot letesit.

Szerintem siman nem tudjatok elkepzelni hogy vaalkinek van onertekelese es tartasa es a hisz a hazassagban.

2014. jún. 8. 17:02
 36/71 anonim ***** válasza:
55%

Semmi gond nincs ezzel, mindenki olyan elvek szerint éli az életét, ahogy akarja.

Ha neked így jó, hogy addig nincs együtt lakás, amíg nincs esküvő, az a te dolgod.

Előnye is van, legalább nem érzed, hogy ki vagy használva. Hiszen azért általában a nő az, aki a több házimunkát végzi, és egész más, ha a férjünkért, az ő öröméért tesszük ezt, mintha egy olyan fickóért, akivel csak úgy együtt élünk, és talán soha nem vesz el minket.


Ne törődj a negatív véleményekkel, csak irigykednek a bátorságodra, hogy neked határozott elveid vannak, és önálló tettekre is képes vagy, nem mész a tömeggel. Miért ne ünnepelnéd meg az esküvőidet akár nagy felhajtással? Elvégre ezek nem mindennapi pillanatok, hogy nézne ki, ha hétköznapi ruhában, nulla külsőségek közepette mennél férjhez?

Én azt mondom jól csinálod, legyél csak büszke magadra! Legalább történnek szép és jó dolgok az életedben, amiről másoknak is élmény beszámolni.

2014. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:

Sok kemeny dolgot is ateltem persze az eletemben.

A gyerekek mellett kellett tanulnom mert korabban nem volt ra lehetoseg se penz.

Nagyon sokat dolgoztam nem sajat szintemnek megfelelo beosztasban a penz miatt.

sajnos a gyerekeim edesapja koran elhunyt.

A kezeim kozott halt meg a korhazban rovid sulyos betegseg utan.

Ott maradtam a gyerekekkel egyedul minden a nyakamba szakadt kemeny idoszak volt.

Aztan lassan letelt a gyaszev es ujra elkezdtem tarsasagba jarni kirandulni sutogetni a baratnokkel.

Ugy ereztem az elhunyt ferjem is jonak latta volna azt hogy kimozdulok ujra vidam vagyok.

Aztan jottek az udvarlok is.Volt idom a barati korben kozos program alatt megismerni oket mielott komolyra fordult volna a dolog.nagyon szeretek utazni es utazas alatt megismered az utitarsad alapossan.

Ha a no 40 felul van azt hiszem mar kell hogy legyen annyi esze es onbecsulese hogy nem szexel kezdi a kapcsolatot es nem az lesz a lenyeg.

En uj tarsat kerestem es egy uj tarsban valogatos az ember a leki es gondolkodasmod sokkal de sokkal fontosabb mint a szex vagy a kemia.

A vagy elmulik es ott maradsz egy idegen emberrel az agyaban.

Elvek es meggyozodesek tiszteletet kell hogy ebreszenek egy ferfiben noben az igened legyen igen a nemed nem ne legy npraforgo erkolcsben sem.

2014. jún. 8. 19:35
 38/71 Kiyoko22 ***** válasza:
89%
Én szerintem ez legfeljebb bizonytalanságra utalhatna, de az özvegysségről nem tehet senki (így te sem). Az emberek számára ez azért tűnik furcsának, mert a mi kultúránkban ez nem megszokott dolog, de nekem elhiheted, hogy sokkal jobb vagy azoknál, akik alkalmi partnerekkel élik életüket (bár fölöttük sem ítélkezem). Ha ezt jónak és biztosnak érzed (mármint a kapcsolatod) akkor teljesen mindegy, hogy másoknak ez tetszik-e (majd lenyugszanak ;) ) És utólag sok boldogságot :)
2014. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
54%
Semmi közük hozzá. Sokan írígyelhetnek, mert tele vannak gyerekkel és a pasi nem akarja elvenni őket. Igazad van, hogy tartottál esküvőt. A házasság kötés nemcsak egy hétköznapi dolog. Az élet megy tovább. Az elhunyt férjed is örülne, hogy újra boldog vagy. Egyet értek veled, mi középkorú nők így gondolkodunk. Sok boldogságot az új házassághoz!
2014. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy az első, két osztálytársnőmről tudom, hogy háromszor ment férjhez és tartottak esküvőt.
2014. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!