Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasság pro-kontra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasság pro-kontra? Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vitát, csak ha leírnátok nekem, hogy mi a véleményetek róla. Ha valakinek van tapasztalata, akkor az is érdekelne.
2014. máj. 19. 07:34
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül jelenti azt ,hogy nem szereti .Jelentheti az ellenkezőjét ,hogy nagyon is .. épp ezért inkább belemegy ebbe az egészbe ,mintsem ,hogy elveszítse . Reméli kiéli magát a kolléganőn és minden megy tovább a régibe . Én speciel sajnálom a feleséget ,ugyanakkor erősnek is vélem ... én biztos képtelen lennék azt mondani a páromnak ,hogy akkor menj ... engedj a vágyaidnak ,szemet hunyok felette .
2014. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Hát én meg nem tudnék osztozni. És azért nem, mert szeretem a férjem.

Ha az asszonyka is szeretné a férjét, nem készítgetné a saját félrelépése útját és nem adagolná a még férjének, hogy nehogy meglepődjön, ha ő meg más férfival kavar.

Ha egy nő szereti a férjét, nem küldi máshoz dugni és nem kívánja széttenni a lábát más férfinak. Szerintem.

2014. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező,én vagyok a 11-es aki nyitott házasságban él.

Na erre viszont én is azt modom ez így nem müködik.Ez egy életforma/életfelfogás,és nem arról szól,hogy azért találom ki,mert szerelmes vagyok valaki másba és ezzel kész tények elé állítom a páromat...Ezt hosszas beszélegtések során évek alatt lehet kialakítani,mielőtt még bárkinél(!) képbe kerülne harmadik bármilyen szinten!Ráadásul azt is kivettem a szavaidból,hogy annak már nem örülnél,ha a feleséged is "fogna" valakit...Így meg aztán végképp sportszerűtlen.

2014. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék a kérdezőre ,miként vélekedik így a kapott válaszokat olvasgatva ....
2014. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha ezt már beszéltétek a feleségeddel, és ő benne lenne egy nyitott házasságban...akkor mi a fészkes fenét érdekel téged az, hogy mások mit gondolnak erről?? A lényeg, hogy te...a feleséged...és a 3. fél hogyan vélekedik! Mindenki más véleménye érdemtelen. Ha nektek ez így jó lenne...akkor hajrá! Mindenki éljen úgy, ahogy tud...ahogy akar! A lényeg, hogy ne bántson senkit......

2014. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

33:

Én írtam a 31-32-t.


"Akik szerint nem gerinces dolog, azoktól kérdezem, hogy talán a háta mögött megcsalni a másikat az, vagy úgy leélni egy életet, hogy saját magunkat becsapva megmaradunk hűségesnek?

Szerintem egy nyitott házasságban mindenki tudja, hogy kitől mit várhat. A házas felek is és persze a külsők is."


Pont erről számoltam be, hogy ez NEM igaz.

Manapság akkor kötünk kapcsolatokat, ha minden érintett bennevan. Engem téjékoztat egy férj arról, hogy a feleségével nyitott kapcsolatban élnek. NEM tudom leellenőrizni. EZ az új, modern, egyre elterjedtebb hazugság, a nyitott kapcsolat. Érted?

Nem tudod leellenőrizni az igazmondást!

És ott állok megfürödve egy titkos szeretői viszonyban.

A mai megcsalást nyitott kapcsolatnak hazudva intézik.

Comprende?

2014. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

40: Az Ő-nek és a feleségednek is méltatlan a helyzet.

Aki két nőt akar, ne házasodjon, és előre lehessen tudni róla, hogy poli. Rossz az önismereted, az ember 1 éves korában is tudja már magáról, hogy monogám-e vagy sem. És akkor úgy építi már az első kapcsolatát is, ahogy a kedves nyitott kapcsolatos kolléga ecsetelte itt.

Az egyedülálló ember is tudja magáról, hogy poli, és mekkora kb. a kapacitása. Ahogy a homoszexuális is tudja magáról, hogy homo akkor is, ha egyedülálló.

Ha Te most döbbentél rá, hogy poli vagy, akkor comingoutolj, és ne titkolózzál, ne "fű alatt" intézd a dolgot! Légy becsületes magaddal és a szeretteiddel!

2014. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom ez a megcsalás legalizálása! Hiába mondod el a feleségednek, attól még hűtlen leszel. Nagy politikusainktól lehetett ilyet hallani, hogy bevallották, hogy ők loptak ... a tényen mit sem változtat, hogy ők attól még tolvajok.
2014. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
azóta mi lett?
2014. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!