Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasság pro-kontra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasság pro-kontra? Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vitát, csak ha leírnátok nekem, hogy mi a véleményetek róla. Ha valakinek van tapasztalata, akkor az is érdekelne.
2014. máj. 19. 07:34
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
48%
Én is ismerek egy ilyen családot és imádják egymást. Már 50 évesek elmúltak, a férj művész, a nőci tanár viszont nagyon lazák. Látszik, hogy imádnak élni, folyamatosan mennek valamerre, színház, vacsi, buli, tök nagy baráti társaságuk van és a férfi is van hogy más nőkkel van amiről az asszony is tud de nem érdekli és fordítva is volt már példa nem 1x. Én nem tudnám ezt elképzelni. Amit viszont igen, hogy mondjuk majd esetleg pár év múlva férjemmel elmenni néha egy swinger buliba ahol együtt vagyunk, vagy tudom például, hogy ő kipróbálná milyen lehet két nővel (mint a pasik nagy része...) és ennek szerintem én se lennék ellene. Ez nekem még belefér, de olyan mint nyitott házasság, hogy ő is megy mindenfelé meg én is az már nem menne.
2014. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
26%

Na mindjárt te is jó le leszel pnotozva előző.

Akik szerint ez működhet rögtön 0%...Ovoda..

2014. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
25%
Na igen,16-os megnéznélek majd 50 évesen kapuzárási pánikkal amikor már a szintén 50-es asszonyra 30 év házasság utánn nem áll már a bré,de bezzeg a huszas-harmicas pipikre majd szétdurran a gatyád,vajon akkor is ilyen szent leszel-e?
2014. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
86%
Eddig csak olvastalak benneteket ... De muszáj hozzászólnom ,no nem is konkrétan a témához ,mert az tőlem távol áll .. Na de hölgyeim/ férfitársaim ti komolyan elítélitek és megkérdőjelezitek a hűséget ? 33 éves fiatal ember ,jó olvasni ,hogy vannak még NORMÁLIS emberek :)! Sok -sok boldog együtt töltött évet ! Mi augusztus közepén ünnepeljük a 25. házassági évfordulónkat ,de soha ...ismétlem SOHA (!!!!) nem fordult elő ,hogy hűtlenek lettünk volna egymáshoz !
2014. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
50%
Nem itélem el,de azért bizonyos szinten megkérdőjelemzem,és én csak az írtam le,mi hogy élünk,erre rögtön nekem támadt a fiatalember,hogy biztos kényszer,meg biztos ez,meg biztos az...Nem az az általános azért ami nálatok van(amúgy gratula,ha tényleg,mert 100%-ban csak abban lehetsz biztos,hogy te hűséges voltál).
2014. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
87%
Senik nem ítélte el...Amúgy,te nem érzed,hogy elítéled azt aki nem így él,azzal,hogy szerinted te vagy a NORMÁLIS így csupa nagybetűvel?
2014. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező nem vagy kicsit naív...hogy ebből majd nem lesz vita...?
2014. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
88%
Elég szomorú ,hogy nem az az általános ! De higgyétek el ,van még ahol él a hűség a becsület és az adott szó ! Nem megkérdőjelezni kellene ,hanem példát venni róluk . Valaki írta ,hogy majd 50 éves kor körül ,majd szétdurran a nadrág a 30 éves nőktől ... ugyan már :D .Erre az lenne a megoldás ,hogy addig is minél több nőt (mai szóval élve ) meg kell csinálni ? Hát én a férfi és női társadalom szégyenének tartom aki nem tud hűen megállapodni .De legalábbis pusztán be tudom annak ,hogy nem szeretett még igazán ,vagy sokat csalódott . Én hiszem ,hogy a legtöbb ember vágyik a tiszta ,őszinte ,hűséges kapcsolatra ,kívánom találják is meg . Aki meg végképp nem képes a hűségre ,az ne éljen tartós kapcsolatban .
2014. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
39%

Na,ha akkora bűn a megcsalás,akkor olvassátok végig ezt a roppant tanulságos kérdést a válaszokkal együtt!


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2014. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt! Nem látom az értelmét sem. Most együtt vagyok a férjemmel, akivel szeretjük egymást...de néha, amikor kedvünk tartja mindketten félrekufircolunk, úgymond egymás beleegyezésével? Ökörség. Nekem nem jön be. Nem is működne. De biztos sokan vannak olyanok, akiknek ez a legtökéletesebb kapcsolat...bár gyanítom, azok többségben inkább férfiak...
2014. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!