Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasság pro-kontra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasság pro-kontra? Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vitát, csak ha leírnátok nekem, hogy mi a véleményetek róla. Ha valakinek van tapasztalata, akkor az is érdekelne.
2014. máj. 19. 07:34
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ez nem házasság, csak egy helyen lakás!

A házassági kapcsolat messze nem erről szól.

2014. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a házasság - többek közt - azt is jelenti, hogy a másikhoz hüségesek vagyunk.


Emellett az a tapasztalatom (ismerösök által), hogy ez az ötlet általában akkor merül fel, ha valamelyik félnek lesz külös kapcsolata, és EZÉRT felajnálnja a másiknak, hogy "neki is szabad"

2014. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
90%

Számomra ez olyan, mint az ateisták templomi esküvője. Ez a házasság csak kifelé, a tátsadalomnak szól, látjátok mi is normális család vagyunk!


Szánalmas!

2014. máj. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem mennék bele ilyen képmutatásba!
2014. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
NEm mennék bele, mert nem müködne.
2014. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék bele...


Nem bírnám elviselni, ha a frjemhez más is ozzáérne, vagy ő más nőhöz szexuális vonatkoztatásban...

A hideg raz a gondolattól..


Ugyanez igaz a másik oldalra... El nem tudom képzelni, hogy mással legyek együtt, mint a féjem. Nekem kellenek érzelmek a szexhez is ráadásul, így még inkább elképzelhetetlen, hogy ha szetem a férjemet, akkor ezt mással élném meg..


A nyitott kapcsolattal egyébként nincs bajom, hiszen mások érzelmeibe és értékrendjébe sem tudom beleképzelni kagam..

A én érzelmeim szerint az már nem rendben kévő kapcsolat, nem "házasság"

Ez a dolog csak úgy működik, ha egyik félnek sincsenek kétségei a működését és helyességét illetően. Ha van, akkor nem hiszem hogy nekik való..

Nálam a legális megcsalást jelenti..

2014. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
85%

Soha.


A házasság egy férfi és egy nő egymással való kizárólagos kapcsolata.

Ha valaki, vagy mindkét fél ki akar szállni, akkor szálljon ki. A nyitott házasság nem házasság, hanem a "pár" tagjainak kölcsönös, egymás általi megalázása, teljes önfeladás és a szeretők fel nem vállalása. Mindenféleképpen tisztességtelen ügy.

2014. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Mindkét fél állítja, hogy kölcsönösen szeretik egymást és együtt szeretnék leélni az életüket. Vannak közös programok, hasonlóan gondolkodnak a világról, nincsenek nagy veszekedések, jó szülők. De szinte 20 év házasság után mindkettőjük életében megjelent valaki és mivel túl korán házasodtak, most úgy érzik, talán ez lenne a megoldás.
2014. máj. 19. 08:40
 9/59 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megoldas mert aztan joj az uj friss szerelem.

A szex otthon is lehet jo 20 ev utan is.

Inkabb koltozzetek kulon egy par honapra meglatod mennyire hianyzik a masik.

Ha nem hianyzik akkor bekeben eljetek kulon egy darabig mielott elvaltok.

Tudod massal sem lesz se jobb se szebb az elet.

2014. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, nálam bizonyosan nem az a kölcsönös szeretet jele, hogy egymásnak adott engedéllyel megcsaljuk egymást.

Az pedig nem alapja egy házasságnak, hogy vannak közös programok, és nincsenek veszekedések. Náncsi nénivel is lehet közös programokat szervezni és ne hiszem, hogy a veszekedés hiánya fokmérője lenne a jó házasságnak. Sőt! Az bizonyos mértékig hozzá tartozik.

Ez a házasságnak nevezett lakóközösség megszűnt létezni. Lehet, hogy kényelmes a közös lakcím és bankszámla, de vissza fog ütni, mégpedig főleg a gyerekek szempontjából a szülői kalandvágy...

Akárhogy csűrjük-csavarjuk: ez így, ebben a formában tisztességtelen. Mindenki felé, minden irányban.

2014. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!