Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasság pro-kontra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasság pro-kontra? Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vitát, csak ha leírnátok nekem, hogy mi a véleményetek róla. Ha valakinek van tapasztalata, akkor az is érdekelne.
2014. máj. 19. 07:34
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Hogy került a képbe a 3.? Egy irodában dolgozunk, egyre többet beszélgettünk, együtt töltöttük az ebédszüneteket. Ő is házasságban él és ő sem szeretne semmi komolyat tőlem. Csak jó lenne tovább vinni a kapcsolatunkat.
2014. máj. 19. 13:17
 42/59 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező...1: kétlem, hogy te ezzel a dologgal odaálltál a feleséged elé és őszintén elmondtad neki az érzéseidet a másik nő felé. 2. ha el is mondtad, kétlem hogy erre a feleséged válasza az lenne, hogy teljes szívéből nyugodtan azt mondja, hogy menjél, hamarabb túllestek rajta. 3. Ha még ez is igaz és ezt mondta, akkor ott a feleségednek már rég van valakije és így neki is könnyebb. Kérdem akkor hogy te is el tudnád viselni, hogy a feleségedet más idegen férfiak tömik orrba szájba? Boccs csak érzékeltetni akartam. Ez a sztori sántít nekem kicsit.
2014. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

Ajaj ebbe a történetben valaki sérülni fog és nagyon durván. Szerintem nem tiszta és ha az én párom ajánlana ilyet szerintem fognám a kisbaltát és azzal cirógatnám meg a kocsiját, de ettől függetlenül neked nem esne rosszúl hogy a feleséged mással találkogat?

Én ha magamból indulok ki baromira fájna, az érzések nem olyanok, hogy na akkor én most kikapcsolom-bekapcsolom.

lehet itt indokokat keresni meg metségeket felhozni szerintem ez nem tiszta, nem tisztességes, sőt kifejezetten gyáva megoldás. Btw egy házasságnak sem szükségszerű velejárója a megcsalás, ez az embereken múlik.

2014. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem működne. Egyikünk sem tudná elfogadni azt, hogy mással is ágyba bújjunk.
2014. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ! Az a véleményem erre nagyon könnyen rámehet a házasságod ..és akkor szánhatod -bánhatod . Lehet a nejed most nyitott kaput adott ,könnyen nem fogja bírni lelkileg ,érzelmileg .Tönkreteszi majd a tudat ,hogy te másnál leled boldogságod .Az ,hogy azt mondta ne lepődj meg ha neki is akad más ... korántsem biztos ,hogy komolyan gondolta .De ha te a viselkedéseddel beleűzöd más férfi karjaiba ,számolj azzal is ,hogy az a férfi esetleg értékeli majd a nejedet ,és ők együtt akarják majd a jövőjüket tovább építeni . Te pedig ? Nem várhatod el ,hogy a kollegina is felrúgja a házasságát ,maradsz egyedül a sebeidet nyalogatva .Oda lesz a kollegina és ami a lényeg ,oda lesz az eddigi életed ,amit azzal a nővel alakítottál ,építgettél aki a Társad és melletted volt mindig . Én a helyedben elgondolkoznék ki a fontosabb ...
2014. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

44-es vagyok.

"Szerinte hamarabb túl leszek rajta így, mintha magamba folytanám és ábrándoznák."

Erre a megjegyzésedre reagálnék. Ha ezt tényleg így gondolja a feleséged, akkor "csak a béke kedvéért" ment bele a nyitott házasságba és nem azért, mert tényleg ezt akarja. Mert ezek szerint ő bízik benne, hogy így hamar véget ér ez a kapcsolat, ha megkapod a kolléganődet mindenestül és utána visszatérsz hozzá. Ez a mondat legalábbis nekem erről árulkodik. Úgy, hogy bízik a végében, úgy érzi, el tudná viselni, ha szexuális kapcsolatod lenne egy másik nővel. De ha nem lesz vége annak, akkor is elviselné szerinted? Ha mondjuk nem "csak szex" lenne a harmadikkal, hanem teljes érzelmi kapcsolat?

2014. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ,nekem úgy tűnik ezt a nyitott házasságot csak te szeretnéd .Nejed szegény... egyenlőre úgy hiszi majd lecseng nálad ez egész és visszakapja a férjét . Mi lesz ,ha érzelmileg nagyon elmerülsz a kolleginában ? Csak azért kardoskodsz a nyitott házasság mellett ,mert a kollegina nem akarja felrúgni a házasságát ,de ha másképp gondolná te is útilaput kötnél a nejed sarkára ?
2014. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem ilyenben 11 év után "kinyitottuk" a házasságot!

Nőként ebbe miért mentem bele? Mert volt egy szerelmem és utáltam a férjemet és el akartam válni! Ő meg nem! Hát ezért! A mostani kapcsolatomat soha semmiért nem nyitnám ki és a hűség az egyik alappillére! Ha igazán szerelemmel szeretsz valakit akkor nem tudod elfogadni,hogy mást megérint és ha megteszi utána sohase fogsz tisztelettel és szerelemmel nézni rá!

Ha két ember csak úgy nagyon jól érzi magát egymás társaságában és baromi jól megértik egymást az nem szerelem,itt akár még működhet is a nyitott házasság sőt még tartósabb ios lehet hiszen nincs féltékenység!:)

2014. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
48-as: Nem tartozik a témába, de érdekelne, hogy lehet olyat, hogy ha az egyik nem akar válni, akkor te azért nem válsz? Vagy miért nem váltál el, ha akartál? Nem kell, hogy mindkét fél akarja a válást, ha az egyik benyújtja, akkor elválasztják, no persze nyilván ez nem mindig ilyen egyszerű, ha vagyon van vagy gyerek stb.
2014. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

Az, hogy a nejed ezt a "megoldást" ajánlotta, azt jelenti, hogy nem szeret téged. Ezt biztosra veheted. És hiába mondod, hogy te őt mindenképp, ez sem igaz. Ha igaz lenne, és a nyitott házasság a ti értékrendetekbe elvi alapon férne bele, nem csak a pillanatnyi helyzet okán, akkor nem házasodtatok volna össze, hanem a kezdetektől így éltetek volna.

Tegyük fel, összefekszel a friss hússal, aki mielőtt bármi is lenne, gondosan a tudatodra adta, hogy nincs célja veled egy kiadós kufircon túl, ergo nem szeret, maj előbb-utóbb azon kapod magad, hogy a nejed érzelmileg is belebonyolódott egy másik férfival az új kapcsolatába, aztán szépen két szék közül a földre esel.

Ha a nejed is csak kalandot keres majd mással, akkor is az a valószínű, hogy egy kölcsönös megcsalás után az eredeti házasságnak nevezett kapcsolatba nincs visszaút.


Kérdezted, miért tartom pl. én gerinctelen útnak a nyitott házasságot: nos, én úgy látom, te mindenkit birtokolni akarsz. És használni. Kit erre, kit pedig arra. És eközben odadobsz a gerjedelmedért, ami mögött semmiféle érzelem nincs, mindent, ami a családodnak fontos.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha te tolószékes, deréktól lefelé béna ember lennél, akkor is ilyen előzékeny és engedékeny lennél-e a nejed irányába?

2014. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!