Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasság pro-kontra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasság pro-kontra? Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vitát, csak ha leírnátok nekem, hogy mi a véleményetek róla. Ha valakinek van tapasztalata, akkor az is érdekelne.
2014. máj. 19. 07:34
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

Nem tudod leellenőrizni, hogy igazat mond-e, csak ha már akkor, mielőtt eldönti, hogy valakit kedvesének akar, már viszi a házastárshoz bemutatni és tisztázni, hogy akkor mindenki számára ismert, tisztázott és mehet a dolog.

A házasság (Magyarországon) a monogámiáról szól, nem egyenes dolog több kapcsolatot úgy létesíteni, hogy közben egy bizonyos aspektusból, bizonyos embereknek a monogámiát játszod el. Ez valamilyen szinten titkolózásra és szélhámosságra utal.

Mért nem vállalja fel valaki, hogy ő kicsoda?

Mért csinál úgy, mintha monogám volna, miközben nem az?

Legjobb esetben gyávaságról van szó, de akkor az élet más területein sem lehet számítani az illetőtől gerinces magatartásra.


Ha egy kettősélet-alapra kezdünk építkezni, akkor a "házasok" jelleme nem százas... azt el tudom képzelni, hogy minden fronton publikus a dolog és tényleg már csak technikai okokból van papíron a házasság fenntartva átmenetileg, és mindenki tisztességes mindenkivel, és jó a kommunikáció közöttük, de máshogy nem.


Ez olyan ittsemvagyok-ottsemvagyok-állapot a házasoknak.

2014. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:

Ez a topic is témábavág, érdemes végigolvasni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__56..

2014. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:

Akik szerint nem gerinces dolog, azoktól kérdezem, hogy talán a háta mögött megcsalni a másikat az, vagy úgy leélni egy életet, hogy saját magunkat becsapva megmaradunk hűségesnek?

Szerintem egy nyitott házasságban mindenki tudja, hogy kitől mit várhat. A házas felek is és persze a külsők is.

Kérlek ne személyeskedjetek egymással, ez nem volt célom!

2014. máj. 19. 11:50
 34/59 anonim ***** válasza:
18%
Ugyan már kérdező,itt mindenki egy szent aki még 100 év házasság utánn se nézett soha senkire és persze 100.00%-ig biztos benne,hogy a házastársa sem :)
2014. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
Elnézést, az előbb félreérthetően sikerült. Nem azt akartam mondani, hogy mindenki aki hűséges az gerinctelen saját magával szemben. Sajnálom! Azokra gondoltam, akik ugyan mennének, de mondjuk elvi, lelkiismereti okokból nem teszik. Miközben belülről majd széttépi őket a vágy.
2014. máj. 19. 11:55
 36/59 anonim ***** válasza:
Te ki vagy a történetben kérdező ? Belecsöppentél egy házas férfi életébe és csak így ebben a formában működhet a dolog ,mert a partnered elválni nem fog a nejétől ? Vagy netán téged vet szét a vágy más iránt és házasságban élsz ? Miért jó ez így ???? Miért nem adjátok vissza egymás szabadságát és akkor mindenki azzal élne akivel akar !
2014. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
A férj vagyok. És 20 év után még mindig szeretem a feleségemet és úgy érzem, hogy ő is engem. De felőröl a gondolat, hogy nem tarthatom a karjaimban Őt, akivel napi szinten találkozom. A feleségemet nem szeretném elhagyni, sok minden összeköt vele, főleg a múlt emlékei, de hiszem, hogy van még együtt jövőnk is.
2014. máj. 19. 12:54
 38/59 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted a nejedet ,akkor hogyan jött a képbe 3 . ? Vagy a nejed szerelembe esett valakivel és ez afféle bosszú részedről ? A nyitott házasság azt a célt szolgálná ,hogy a nejed maradjon ,ne hagyjon el ,inkább elviselnéd a tudatot ,hogy másvalakije is van ? Közöttetek a kapcsolat most nem klappol ugye ? Mert mint írod .. nem tarthatod a karjaidban .
2014. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
Újra olvastam amit írtál .. Ez a bizonyos Ő a 3 . felet takarná ? Tehát nős vagy 20 éve ,szereted ,nem akarod elhagyni a feleséged ,de szerelembe estél valakivel ,aki őrült hatással van rád minden téren ?
2014. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
39-es a jó. Beszélgettünk erről feleségemmel, neki is elmondtam mit érzek a kolléganőm iránt. Meglepődött, de nem akadt ki nagyon és ő javasolta, hogy akkor próbáljuk meg a nyitott házasságot. Szerinte hamarabb túl leszek rajta így, mintha magamba folytanám és ábrándoznák. Viszont azt mondta, én se lepődjek meg, ha találkozik mással.
2014. máj. 19. 13:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!