Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasság pro-kontra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasság pro-kontra? Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vitát, csak ha leírnátok nekem, hogy mi a véleményetek róla. Ha valakinek van tapasztalata, akkor az is érdekelne.
2014. máj. 19. 07:34
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
57%

Most savazni fogtok de én ilyenben élek már 12 éve.Jó nem így indult,de aztán így alakult.

Amikor ezt megbeszéltük még nem volt senkinek "sunnyognivalója",azt előztük meg.Ebben olyan is volt,hogy 2 évig külön éltünk.Igen jött másik szerelem,de ugye hamar kiderül,hogy az álomlovagnak/kiráykisasszonynak is büdös az zoknija...És tulajdonképpen egy kibírhatatlan fráter,vagy házisárkány :)

Mi szépen visszacsináltuk,röhögtönk egy jót a másik nőjének/pasijának a baromságain...Mások meg ilyen miatt elválnak és örök harag...Hát ha nekik ez jó...

2014. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
67%
Inkább váljatok el ,mert ez abban a formában már nem házasság ! Ha tényleg szeretnétek egymást ,esélye nem lenne 3 .félnek semelyikőtöknél ,még 20 év után sem !
2014. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván egy kihült kapcsolatot nem lehet minden esetben újraéleszteni, viszont lehet sok egyéb olyan tényező, ami miatt nem éri meg semmilyen szinten kiszállni a kapcsolatból (gyerekek, egzisztencia, egyéb közös érdekek). De ez csak és kizárólag akkor működhet ha barátségon kívül nem éreznek a felek egymás iránt mást és meg tudják úgy oldani, h a másik egoja is épen maradjon. Én egy házaspár férfi tagjának vagyok így a "szeretője" közel 10 éve. Épp babát várunk.
2014. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
36%

11 vagyok 12-nek.

Eszünk ágában sincs elválni.A szerelem meg sehol sem tart örökké,max az amicsilimcsikben.

Amúgy a házasságok nagy részében megcsalják a felek egymást,és a másik képébe hazudnak,meg hülyének nézik.Mi ezt nem tesszük.

Én is ismerettségi körben számatalan estet tudok ahol a férj/feleség csalja amit sem sejtő házastársát,aki otthon bátran be meré venni rá a mérget,hogy az ő párja nem olyan...

2014. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
82%
És a kedves feleséggel már nem él házaséletet a születendő gyermeked apja ? Neked jó ez így ? Így akarod felnevelni a gyereket ,hogy apa más nőnél lakik?
2014. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
79%
14 .most kit akarsz megnyugtatni? Saját magadat netán ?! Szerintem a megcsalásra nincs elfogadható érv ! ÉS hidd el ,létezik még a hűség ,bármennyire is fájó ezt elfogadni . Nem megalázó ilyen nyitott házasságba belemenni ??? Nyilván a párod kedvéért mentél bele annak idején ,meghoztad ezt az áldozatot,mert nem akartad a párod elveszíteni ,belementél és magaddal is megpróbáltad elhitetni ,hogy nincs ezzel semmi baj ! Pedig dehogy nincs !!!! Inkább savazod azokat az embereket akik még hisznek a hűségben és monogámiában élnek ,de csak azért mert legbelül fáj ,hogy a te házasságod nem olyan .De a tiéd is lehetne az ! Merned kellene kilépni egy nem egészséges szemléletű házasságból és normális ember oldalán biztos rád találna az igazi boldogság . 33/F
2014. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
25%

Nem a férjem kedéért mentem bele...Bármikor otthagyhatnám,nem kőgazdag és nem függök tőle anyagilag.

Amikor 2 évig különéltünk nekem volt valakim...De amúgy aki nem élt ilyenben úgysem érti meg szóval tökmindegy.Amúgy ajánlom szives figyelmedbe pl Dr.Szilágyi vilmos írásait.

2014. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,elnézésedet kérem nem vitának szántam ,mindössze reagáltam és véleményt nyilvánítottam .
2014. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
78%

Mi lesz ,ha elolvasom ? Attól még nem változik meg a nézőpontom ! Én elítélem a hűtlenséget ,én a párkapcsolatban hiszek ,amibe részemről kizárólag 2 ember tartozik bele ! Nős vagyok egyébként ,lassan 13 éve és tökéletes boldogságban élünk . A mi életünkbe ez a fajta életmód nem fér bele !

További sok boldogságot nektek !

2014. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
31%

16-os.

Neked most mi bajod van azzal,ha nekik így jó?Amúgy meg ha közös megegyezéssel nyitott a kapcsolat akkor onnatól a megcslás értelmét veszíti...

Ja és 33 évesen könnyen papolsz örök hűségről...Kiváncsi vagyok 20 év múlva mit fogsz mondani...

Én simán el tudom képzelni,hogy lehet ez egy működöképes dolog...Az ember meg biológialiag amúgy sem monogám csak ránk kényszeríti a tárdsadalom,mert így "illik".Rengetek kutúrában van többnejűség/többférjűség,stb...

2014. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!