Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet ilyen szívtelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen szívtelen, vagy tényleg én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Nem rég született a barátainknak egy kislánya. Sajnos koraszülött lett a kicsi, és több betegség is fenn àll nála. A szülei anyagilag teljesen kimerültek már, és a kislányra most egy nagyobb műtét vár.

Szeretném őket segíteni, hisz a legjobb barátaink, de a párom kerek-perec azt mondta, hogy nem segítünk.

Van valamennyi félretett pénzünk, mert jelenleg a nagybátyám házában élünk, de ha ne adj Isten bármi történne velük, nekünk költöznünk kell innen.

A párom ezért nem akar kölcsön adni nekik, pedig nem kellene az összes pénzünket odadni.

Egy nagyobb vita után, amiből én jöttem ki győztessen, azt mondta inkább abból a pénzből házasodjunk össze.

Hirtelen azt se tudtam, hogy mit csináljak. Eddig azt mondta nem akar esküvőt, mert felesleges pénz pocsékolás, pedig 2 éve jegyesek vagyunk.Most pedig inkább arra költené.

Pár éve Ők adtak nekünk pénzt, amikor a párom összetörte az autónakat és sűrgősen meg kellett javítattni. Itt most nem egy kocsiról van szó, hanem egy gyerekről és Ő ennyire irigy...vagy nem is tudom minek lehet ezt nevezni.

Arra gondoltam, hogy az én részemből ( külön számlán van a pénzünk ) segítek amennyit tudok, mert így érzem helyesnek. De nem tudom ez a párommal szemben mennyire nevezhető hátba támadásnak.

Ti mit tennétek?


2014. máj. 16. 10:52
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy az esküvővel időt akart, hogy az apja vissza tudja adni a pénzt. De sose fogja, mert csak az ital érdekli! Régen is volt,hogy apuka jött sírni hozzánk, hogy mennyire éhes.Oda adtunk neki 5ezer Ft-ot, egy óra múlva már a kocsmáros hívta, hogy szedje össze az apját, mert részegen ott fetreng. Hiába mondtam mindig,hogy ne pénzzel inkább kajával segítse, mert a pénzből úgy se azt vesz.

Na, most biztos egyik napról a másikra vissza tud adni több, mint egy milliót a semmiből! Teljesen hülyére lettem véve.. és akkor még tegnap este Ő ment el ajtót csapkodva, mert az mondtam, hogy egy gyenge ember, amiért nem tud nemet mondani az apjának. Bezzeg nekem! Mást se tud csak osztani a nem létező eszét! Hazudozni hónapóta tudott, meg hátba támadni a legjobb barátját, de az apját elvonóra vinni nem tudta, mert egy barom!

Én is.. itt ócsárolom nektek, ahelyett, hogy tennék valamit. De mit? Dobjam ki 5 év után? vagy tűrjem, hogy semmibe vesz, mert annyira szeretem?

Az már nem kérdéses, hogy a saját pénzemen segítek, hogy haza tudják vinni a picit. Ezek után biztos, hogy nem fog érdekelni mit szól hozzá a drága vőlegényem!

2014. máj. 18. 14:13
 52/58 anonim ***** válasza:

Ezek utan ugy adnam be a valasi papirokat,mint a villam!

(Persze ez a te dontesed,de szerintem erosen gondolkozz el rajta!)

2014. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Ezek után már nem lenne a párom.
2014. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Amíg az apja meg nem hal(bocsánat) addig Ő pénzelni fogja. Én nem akarnék egy ilyen emberrel tervezni tovább. De hát ez én vagyok.
2014. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

Azóta már együtt sem vagyunk. Megbocsátottam az aljas húzását, de napról-napra egyre több dolog derült ki, és betelt a pohár.

A barátaink kislánya július 7-én egy gyönyörű angyalka lett. :'(

Még most is sírva olvastam vissza ezt a kérdésemet.

Köszönök Nektek minden választ!

2014. szept. 16. 21:36
 56/58 anonim ***** válasza:

Drága kicsi lány :(

Neked kívánom,hogy mielőbb találj egy igazi társat magadnak!

2014. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Szegényke :'( Nagyon sajnálom! :(
2014. szept. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Megsem volt igazi a kapcsolatotok ez volt a proba es elbuktatok.

A babat sajnalom de sserencsere nem vittek haza.

Angyal meg mindig jobb mint orokre beteg fogyatekos oxigent igenylo gyerek.

2014. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!