Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gondolom nem ez a jó megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom nem ez a jó megoldás? Vagy még is?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom.De ő nem szerelmes belém, pár éve megcsalt,azóta is lehet,hogy megtette,mert furcsa dolgok vannak.De ezt most nem írom le,mert már ezen az oldalon mindenki egyetértett,sőt tanácsolta,hogy hagyjam el őt.Ez viszont nem megy.Mert függök tőle..igen..sajnos.Nem anyagilag. Egyszer elhagytam és a hiánya miatt "csináltam" magamnak egy jó kis betegséget amivel 4szer műtöttek. Biztos,hogy emiatt volt,mert ahogy újra törődött velem és összejöttünk a betegségem megszűnt magától. Gyerekeink is vannak...kikészülnének ha elhagynám az apjukat..de így meg én készülök ki,mert nem törődik velem.Nekem különösen sok szeretetre van szükségem,amit tőle már nagyon rég kaptam meg.Ő nem tesz semmit ezért a kapcsolatért lelki szinten.Nem érti,hogy nekem nem az a fontos,hogy elmosogasson helyettem,hanem a lelkemmel törődjön. (nagyon aranyos,hogy segít a házimunkában...de ennyi...se egy ölelés,semmi.Sex van..nagyon is jó sex...aztán utána meg a nagy nulla)Szóval arra gondoltam, hogy szeretőt fogok tartani,aki a lelkemmel is foglalkozik....Szerintetek jobb lesz ettől bármi is? Még soha nem csaltam meg senkit,mert undorodom tőle..de kétségbe vagyok esve.Nekem kell a szeretet..nem élhetem le az életem nélküle.Elhagyni viszont nem tudom a páromat...:(
2014. ápr. 9. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Keress valakit magadnak. Párod még ha meg is tudja, nem nagyon fogja érdekelni. Ő is megteheti. Ezt beszéljétek meg. Nagyon sokan élnek ilyen úgynevezett nyílt kapcsolatban, és boldogok. Gyerekek mekkorák?
2014. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyerekek 10év,6év és 6 hónaposak..
2014. ápr. 9. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Én nagyon utálom az ilyet, meg szerintem ez nem egy működőképes dolog, de ajánld fel neki a nyitott kapcsolatot.
2014. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj, de nagyon beteges a gondolkodásod.

És ezzel még felelős vagy egy családért, gyermekekért?


Egy betegesen függő személyiség lehetsz, aki inkább pszichoszomatikus betegségeket (esetleg öngyilkosságot) produkált, hogy magához láncoljon egy férfit.

Nem kicsit szánalmas.


Majd csodálkozol, hogy nem rózsaszín az a kapcsolat, amit valahol az érzelmi zsarolás, a kényszer és a függés tart össze?


...és ezt úgy orvosolnád, hogy a lelkedet (!) ápolandó szeretőt tartanál?


Jajj Istenem. Őszintén remélem, hogy ez egy nagy kamu és legfeljebb 14 éves vagy- mert ha több, akkor itt komoly személyiségbeli és pszichés gondok vannak.


A legnagyobb jóindulattal is azt tudom tanácsolni, hogy vagy keress fel egy szakembert, aki segít neked ezt a beteges viszonyulást helyre tenni és az önértékelésed visszabillenteni a helyére.


(csak zárójelben jegyezném meg, hogy miből gondolod, hogy egy szerető, aki alapvetően d**ni akar veled majd hallgatja a siránkozásaid arról, hogy neked milyen szeretetéhséged van... ez több, mint vicces :)


Az erkölcsi oldalát inkább nem minősítem az ötletnek, mert nem tudnék szalonképeset írni.

2014. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Pszichológust keressél egyelőre, ne szeretőt. Bár az esetedben talán jobb lenne rögtön a pszichiáter.
2014. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Szóval picik még a gyerekek. Ülj le az emberrel és beszéld meg vele a dolgot, teljesen őszintén. Az egyenesség lehet, hogy adott pillanatban irracionálisnak tűnik, de hosszú távon kifizetődő, hidd el! Ne fojts magadba semmit, soha!

2014. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miert nem hagyod elmenni? O is te is boldogabb lennel.

Miert ragaszkodsz hozza? Miert sziltel meg egy harmadikat? Ha menni akkar 20 gyerek mellol is megy.

2014. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne úgy tarts szeretőt, hogy a párod nem tud róla. Mondd el neki, hogy neked kell a szeretet, amit tőle nem kapsz meg és ha rábólint a nyitott kapcsolatra, az még mindig tisztességesebb, mint titokban szeretőt tartani. Bár azt azért megjegyzem, egyrészt semmi garancia, hogy a szerető majd gyengéd lesz hozzád (a szexen kívül), mert egy szerető státusz az véleményem szerint annyit jelent, hogy időről-időre dugnak és ennyi. Nincs nagyon lelkizés. De nyilván lehet keresgélni, ha a párod benne van a nyitott kapcsolatban. Ha meg nincs benne, hát akkor a tipikus mondás jön szóba: vagy megszoksz vagy megszöksz. Rákényszeríteni nem tudod a gyengédségre, ha alapból nem olyan típus. Gondolkozz el rajta, hogy neked melyik a jobb, vele így vagy nélküle.

Ja még a szerető megoldásra visszatérve, nem félsz attól, hogy ha a szeretőtől gyengédséget kapsz, egy idő után több lesz puszta szexnél és szeretőnél? Nem félsz, hogy bele fogsz szeretni?

2014. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!