Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van akinek hasonló szigorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek hasonló szigorú férje van? Vagy csak én gondolom, h ez nem jó így?

Figyelt kérdés

Tehát elkezdem, először is nem VÁLNI AKAROK, nagyon szeretem a férjemet, és nem kapcsolati tanácsokat szeretnék kérni.

Tehát a férjemet 16 éves koromtól ismerem, nagyon szeretem, csak annyi vele a baj, h kicsit nagyon szigorú, amit én szeretek is, mert nekem ő a férfi a házba, csak néha úgy érzem, h túlkapásai vannak.

Nem szeretné, h menjek ide oda egyedül,de én meg egyedül vagyok egy csomót itthon.

Mindenünk megvan, nagyon jó az életünk, de igaziból nem mehetek sehova, csak boltba nélküle, mindenről tudni akar, nekem igaziból semmi privátszférám nincsen. Ez most akkor ok, van más is aki így él?


2013. dec. 11. 19:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
a legtöb házaspár nem igy él. Ez sajnos alárendelt viszony és nem normális. Vagyis ha a nönek is jó igy akkor nincs ezzel gond, de ezekszerint te nem igy vagy vele. Nem attól ö a férfi a házban hogy nem enged el sehova. Épp az hogy egy gyáva ember és nem bizik magában.
2013. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%
Teljes mértékig egyetértek az elsővel.Megőrűlnék,ha így kéne élnem.Dolgozol v. eltart?
2013. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%
Ez csak akkor normális ha te 10 éves vagy és ő az apád. Ha nem tetszik neki, hogy elmész, akkor is menj el. Te megtiltod neki, hogy elmenjen bárhová is? Ha eddig nem tetted akkor tiltsd meg neki.
2013. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
98%
Egy normális kapcsolat egyenrangú, tiltás, parancsolgatás nem fér bele.
2013. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%
most jellemeztél egy elnyomó kapcsolatot,ez minden csak nem normális
2013. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%
Ő még mindig a kislányt látja benned azt akit irányítani kell/lehet, hisz te is írtad hogy 16 évesen ismerted meg még nem volt kifejlett személyiséged és ő ezt lehetőségnek érezte hisz így megteremthette a számára tökéletes nőt. Viszont már nem vagy gyerek és érzed nem jó valami, mondhatni gratulálunk ön a következő szintre lépett! Nem lesz egyszerű kiharcolnod tőle azt hogy már nem gyerek vagy hanem egy felnőtt önálló nő aki férjnél van és szereti a férjét, de ezt a kapcsolatotokba is be kell vezetni hogy ugyan annyit értek. Csatára fel kedvesem hosszú lesz az út, egy sors társ.
2013. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
97%
Döntsd el, hogy így akarsz-e élni. Ha igen, akkor OK, de azért tartsd fenn a változtatás lehetőségét (pl. legyen szakmád, ne vágd el a kapcsolatot az ismerőseiddel, akkor se, ha a férjed ezt kéri). Ha nem, próbáld meg megbeszélni a férjeddel, kedvesen, türelmesen, hogy miért gondolja úgy, hogy te nem mehetsz sehova nélküle. Talán nem a teljesen egyedül elmenést vesd föl neki, hanem azt, hogy barátnőkkel mennétek el, vagy barátnődhöz mennél át (és a végén akár érted is mehet). Ha ez eredményre vezet, az szuper. Ha nem, akkor megpróbálhatsz ellenállni, az utasítása ellenére elmenni otthonról, lesz, ami lesz.
2013. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez a párkapcsolati bántalmazás egy formája. A személyes szabadságodat korlátozza - gondolj bele, ha idegen csinálná, már eljárás indult volna ellene.
2013. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális kapcsolat!


Normális házasságban nincs olyan hogy nem mehet valamelyik fél sehova egyedül. Az rendben van, hogy ha aggódik érted. De mikor valaki így zsarnokoskodik, pórázon akar tartani, ellenőrizget, nincsen privát szférád, az minden csak nem boldog kapcsolat.


Nem értem hogy hagyhatod ezt... Mert az nyilvánvaló, hogy nem vagy így boldog, különben nem tetted volna fel a kérdést...


Az én férjem teljesen elfogadja, hogy vannak barátaim, lány is, és még fiú is. Nincs vele semmi baja, ha elmegyek velük ide oda. Neki is vannak barátai, velük közösen találkozunk leginkább.


Ez a normális, nem az amit a férjed csinál.


Ha meg hagyod magad, akkor így jártál, magadnak köszönheted, és akkor meg ne panaszkodj.


27/N

2013. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem normális. Nem fordulhat ilyen elő egy házasságban, családban. Te is egy ember vagy, saját akarattal rendelkezel, neki semmi joga ahhoz, hogy téged korlátozzon. Mi az hogy nem mehetsz sehova? Talán fogságban tart vagy mi? Te meg állj ki magadért, ha valahova el akarsz menni, nem kell engedélyt kérned, ha meg "nem engedi, hogy elmenj" ne hallgass rá, önálló ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz! Nagyon sajnállak! :( Látod, hiába éltek jól, megvan mindenetek, te mégsem vagy boldog!
2013. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!