Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van akinek hasonló szigorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek hasonló szigorú férje van? Vagy csak én gondolom, h ez nem jó így?

Figyelt kérdés

Tehát elkezdem, először is nem VÁLNI AKAROK, nagyon szeretem a férjemet, és nem kapcsolati tanácsokat szeretnék kérni.

Tehát a férjemet 16 éves koromtól ismerem, nagyon szeretem, csak annyi vele a baj, h kicsit nagyon szigorú, amit én szeretek is, mert nekem ő a férfi a házba, csak néha úgy érzem, h túlkapásai vannak.

Nem szeretné, h menjek ide oda egyedül,de én meg egyedül vagyok egy csomót itthon.

Mindenünk megvan, nagyon jó az életünk, de igaziból nem mehetek sehova, csak boltba nélküle, mindenről tudni akar, nekem igaziból semmi privátszférám nincsen. Ez most akkor ok, van más is aki így él?


2013. dec. 11. 19:19
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%

mi van veletek, asszonyok?

régen és még sztem ma is sok helyen ez a természetes, csak egy két nagyvilági nő gondolja , h ez nem jó!

2013. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
92%

miért lenne az természetes,hogy a nő sehová sem mehet?

attól hogy feleség még ember marad,ez minden csak nem természetes

2013. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
0%
értem miről beszél utolsó, én sem teljesen a korlátozásra értettem, h mikor hova mehet, de azért egy férfi az férfi, az ő szava legyen már a döntő, mert aki az ellenkezőjét írja vagy mondja, annak max egy papucs kell.
2013. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
94%

Mióta papucs az a férfi, aki egyenrangú félként kezeli a feleségét?


Utolsó. Te normális vagy? Mert szerintem nem. Mi a f...omért lenne egy pasinak több joga haverokkal lógni mint a feleségének? Semennyivel!


Aki így próbálja bekorlátozni a feleségét az csak simán egy féreg aki még szánalmas is mert még ennyire sem bízik meg a párjában...


Eny nőnek is ugyanúgy van joga eljárni ide oda barátokkal!!!


27/N

2013. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
91%

Ez majdnem fel ér egy lelki terrorral ha ezt az oldalát nézem!


Mondjuk te is hibás voltál, mert már a legelső alkalomkor le kellett volna állítanod hisz egy kapcsolat nem erről szól, nagyon nem!

2013. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
93%
Nincs olyan, hogy ha a pasi azt mondja a feleségének hogy nem mehet akkor nem mehet. Olyan van, hogy mikor mész és mikor jössz haza, meg hiányozni fogsz vigyázz magadra. Ennyi, és nem több.
2013. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
92%
A privát szféra az alapvető emberi jogok egyike.
2013. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
88%

miért lenne papucs aki nem nyomja el a másikat?

ha a férfi tiszteli a nőt akkor nem várja el hogy miden szavát teljesítse,és hogy az övé legyen az utolsó szó

egy normálisan működő kapcsolatban a felek egyenlőek,ki kéne jönnöd az őskorból

egy férfi nem lesz papucs csak mert egyenlő félként kezeli a párját,de ehhez értelmileg és érzelmileg is fel kéne nőni...a következő az lesz hogy a nő ne csináljon mást minthogy gyereket neveljen és kiszolgálja a másikat vagy mi?

2013. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
3%

azért a világ csak egy kis hányadán van ez, amiről itt a 27 N ír, meg az utolsó...

európa, meg max amerika északi részén van ez így, a többi részén a világnak, ahol ugye az emberiség nagy része él, ott bizony, az van, amit a férfi mond, az úgy van.

teljesen én sem értek ezzel egyet, de mikor egy pasi a nő minden szavát lesi, akkor nem tudom mit csodálkozik az ilyen h a haverjai, vagy ismerősei papucsozzák:)

igenis, nálam, legyen megterítve az asztal, ha hazaérek, és a párom otthon van, csinálja a házimunkát, és a többi asszonymelót, én is csinálom, ha a ház körül van munka.

2013. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
92%

igazad van,induljunk ki azokból a helyekből ahol elfogadott a többnejűség,az hogy verik a nőt,a lánygyermeknek nincs joga eldönteni azt hogy mikor megye férjhez,és hogy ki veszi feleségül

persze a nő megcsinálja a házimunkát,a gyerekekre is figyel,viszont nem szabad hogy ebből álljon az élete,joga van elmenni,találkozhat a barátaival,és nem kell eltűrnie hogy a párja korlátozza

2013. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!