Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van akinek hasonló szigorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek hasonló szigorú férje van? Vagy csak én gondolom, h ez nem jó így?

Figyelt kérdés

Tehát elkezdem, először is nem VÁLNI AKAROK, nagyon szeretem a férjemet, és nem kapcsolati tanácsokat szeretnék kérni.

Tehát a férjemet 16 éves koromtól ismerem, nagyon szeretem, csak annyi vele a baj, h kicsit nagyon szigorú, amit én szeretek is, mert nekem ő a férfi a házba, csak néha úgy érzem, h túlkapásai vannak.

Nem szeretné, h menjek ide oda egyedül,de én meg egyedül vagyok egy csomót itthon.

Mindenünk megvan, nagyon jó az életünk, de igaziból nem mehetek sehova, csak boltba nélküle, mindenről tudni akar, nekem igaziból semmi privátszférám nincsen. Ez most akkor ok, van más is aki így él?


2013. dec. 11. 19:19
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Ezt kifejtenéd bővebben ha szépen megkérlek?:

"Ma megpróbáltam vele beszélni, (már sokszor megtettem) de tények elé állítottam. (Most jöttem haza, mert voltam itt ott :)) lehet, h meg tudna változni."

Hogy mi volt pontosan,miben volt más ez a beszélgetés,meg egyáltalán hogy zajlott ez a "tények elé állítás" s mit szólt ezúttal hozzá,lett-e új eredmény...stb? Hasonló cipőben járunk....

2013. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!