Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van akinek hasonló szigorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek hasonló szigorú férje van? Vagy csak én gondolom, h ez nem jó így?

Figyelt kérdés

Tehát elkezdem, először is nem VÁLNI AKAROK, nagyon szeretem a férjemet, és nem kapcsolati tanácsokat szeretnék kérni.

Tehát a férjemet 16 éves koromtól ismerem, nagyon szeretem, csak annyi vele a baj, h kicsit nagyon szigorú, amit én szeretek is, mert nekem ő a férfi a házba, csak néha úgy érzem, h túlkapásai vannak.

Nem szeretné, h menjek ide oda egyedül,de én meg egyedül vagyok egy csomót itthon.

Mindenünk megvan, nagyon jó az életünk, de igaziból nem mehetek sehova, csak boltba nélküle, mindenről tudni akar, nekem igaziból semmi privátszférám nincsen. Ez most akkor ok, van más is aki így él?


2013. dec. 11. 19:19
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
15%

olvass vissza légyszíves, a szabad helyváltoztatás jogával én sem korlátoznám, sőt szerintem senki épp eszű sem.

de a férfi az legyen férfi, mindenhol az életben, otthon is, övé az utolsó szó, érezze a nő, h ő az erősebb, határozott személyiség, vitának sehol helye ne legyen.

sok férfi ha igazán tökös tudna lenni,így élne, de sajna behódolnak néha egy fele akkora nőnek, aki terrorizálja őket, sokszor egy házasságban, sok ilyen ismerősöm volt...

2013. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
54%

Én munka mellett csinálok házimunkát, minden nap főzök, a férjemet meleg étel várja itthon.


Ettől még elmegyek barátokkal. Nincs igényem arra hogy minden hónapban menjek. De 2-3 havonta igen, és megyek is. Együtt is szoktunk. A férjem is megy...


Ez így normális. Az elmaradott országok meg elég más tészta szerintem....


27/N

2013. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
88%
Egyik nemtől sem követendő példa a bántalmazás. Mindkét fél felnőtt ember, a párod nem a háziállatod.
2013. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
91%
én így éltem. eljutottam odáig, hogy önbizalmam nulla lett, tönkrementem, folyamatosan szeretethiánnyal küzdöttem. és erre ő hagyott el.folyamatosan hibáztatott mindenért, én neki soha nem voltam megbízható, meg normális, nagybetűs nő. és de érdekes, ő hagy el.miután tönkretett.
2013. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán az nem normális, hogy meg kell kérdezned egy fórumon, hogy a férjed viselkedése normális-e. Persze hogy nem és ez úgyse fog megváltozni, ne is álmodj róla. Szóval mégiscsak válás lesz a vége. Majd meglátod.
2013. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
aki leírja az életét tanulságul, azt miért pontozzák le?
2013. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
76%
ma 21:34,azért hoztam fel az elmaradott országok,hogy lássa hogy mennyire értelmetlen azt nézni,hogy máshol mi zajlik,hogy szerinte a "világ többi felén elfogadott"
2013. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
88%
Te gyakorlatilag egy börtönben élsz. Hogy tudsz így élni??? Neked ez jó, jó érzés hogy ennyire lekorlátoznak? Gondolom barátaid sincsenek. Kérlek, legalább gyereket ne szülj neki.
2013. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
86%

Bírom azokat a szánalmas fickókat, akik mindig a muszlim vallású országokkal jönnek, hogy ott a férfiaknak micsoda jogaik vannak. Sosem példálóznak az eszkimókkal, ahol az asszony minden vendéggel eltölt egy kellemes éjszakát (tudom, hogy ez nem mindig jelent feltétlenül kellemest, de gondoljatok csak bele milyen máshogy kezelik a 'birtokviszonyokat).

Kérdező, mit csinál a férjed, ha mégis olyat teszel, úgy viselkedsz, ami neki nem tetszik, vagy elmész az engedélye nélkül?

Érzelmileg zsarol, duzzog vagy fizikailag is fenyegetve érzed magad? Az anyagiakkal milyen? Van pénz nálad, amivel te rendelkezel?

Nem tudom, csak próbálom megérteni, hogy lehet eljutni ideáig. Valahogy sosem fordult meg a fejemben, hogy engedélyt kérjek a páromtól, de ha ő tenne ilyet, azon is lemennék hídba. Felnőttek vagyunk, nem egymás gyámjai vagy szülei.

Kérdező ez így nincs jól. Ne hagyd magad. Ha a sarkadra is állsz, az nem kell, hogy azt jelentse, hogy már nem szereted a férjed vagy hasonló. Csak legyél felnőtt ember, önálló akarattal.

2013. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
86%

Az apám volt ugyanilyen. Persze nem tudom nálatok hogyan működik, mármint a férjed saját magára is vonatkoztatja ezeket a szabályokat? Mert ha ő sem megy sehová nélküled és ő is beszámol mindenről akkor legalább korrekt ember. Ha viszont csak feléd támaszt ilyen elvárásokat ő viszont járja a maga útját, az úgy nem túl igazságos.


Mi a párommal mindig szólunk egymásnak hová megyünk, és szinte csak együtt járunk el, de nálunk ez nem kötelező, nem elvárás,hanem így természetes. :)

2013. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!