Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Milyen papír kell...

Műkörmösök! Milyen papír kell hozzá, h normálisan dolgozhassak? Otthon szeretnék vendégeket fogadni, de gondolom kell hozzá vállalkozói kiskönyv, vagy valami hasonló. És kb. mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ELőször is okj-s tanfi, aztán pár továbbképzés, aztán vállalkozói kiváltása, aztán pedig vendégkör gyűjtése. És sok-sok pénz. A vállalkozói havi minimum költsége 57 ezer ft körül van. A sok-sok anyag, és a továbbképzések ára.. Legyen legalább 1 millád talonban.
2012. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A papír az egy dolog, érzék és sok gyakorlás is kell hozzá. Mag ahogy az első írta, kb 1 milla, amivel kihúzod az első évet körmösként...
2012. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a papír egy dolog, viszont papír nélkül nincs vállalkozói :)
2012. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OKJ-s tanfolyam,plusz továbbképzés alap.:) Úgy gondoltam h miután ez megvan mi kell...és ha mondjuk szalonban dolgozom.Akkor is kell vállalkozói kiskönyv?Vagy valami más?:S Tudom,hogy a bérlés,vagy megvenni egy helyet sokba kerül,de ha ez megvan utána kell még valami?:)Am. köszönöm az eddigi válaszokat.:)
2012. ápr. 2. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt mindent elolvashatsz, hogy mi mennyibe kerül kb.. ne legyenek illúzióid.

2012. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek.Elolvastam.:D Köszi!:)
2012. ápr. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!