Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Tudom, mekkora ostobaság a kérdés, de gyedül nem megy.

Lefeküdtem az egyik munkatársammal, de nem tudom megindokolni. Egyszerűen csak megtörtént. Ember nem tudja elképzelni, hogy mit érzek, az a lemoshatatlan mocsok, ami rám rakódott egyszerűen megfojt. Azonnal megbántam, de ezt már nem lehet visszacsinálni. A férjen rögtön észrevette, hogy valami nincs rendben, faggatózott és én vallottam. Megpróbáltuk megbeszélni, szépen kérdezte, hogy miért tettem, hol hibázott, min kell változtatni, de egyszerűen nem tudom. Nem bántott soha, nem hanyagolt el, rengeteg apró figyelmességet kaptam tőle, van egy gyönyörű kislányunk is, boldog vagyok vele, szeretem. Elköltözött gondolkodni. Rettegek, hogy úgy dönt, hogy nem tud ezzel együtt élni. Érvek kellenek, amik mellettem szólnak, ebben kellene a segítség!


2014. márc. 31. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
Otthon kapott "enni" a ferjed? Mert ha otthon zarva tartottad a labadat mashol meg nyitva, akkor cseppet se csodalkozz a dontesen...
2014. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
váltok?
2014. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 A kérdező kommentje:
Igen. Úgy néz ki, hogy a lányunk felügyeleti jogát is ő kapja. Már nem bánkódom a válás miatt, mert úgy döngölt bele a sárba nap mint nap az elmúlt hónapokban, hogy minden érzés kiveszett belőlem iránta. Azt viszont, hogy a lányon fél tőlem a rémtörténetei miatt, soha nem bocsátom meg neki. Megbántam, amit tettem, helyre akartam hozni. Ha nem akar többé velem lenni, talán beérhette volna egy csendes és gyors válással, de ő inkább kisemmizett.
2014. aug. 29. 08:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!