Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Tudom, mekkora ostobaság a kérdés, de gyedül nem megy.

Lefeküdtem az egyik munkatársammal, de nem tudom megindokolni. Egyszerűen csak megtörtént. Ember nem tudja elképzelni, hogy mit érzek, az a lemoshatatlan mocsok, ami rám rakódott egyszerűen megfojt. Azonnal megbántam, de ezt már nem lehet visszacsinálni. A férjen rögtön észrevette, hogy valami nincs rendben, faggatózott és én vallottam. Megpróbáltuk megbeszélni, szépen kérdezte, hogy miért tettem, hol hibázott, min kell változtatni, de egyszerűen nem tudom. Nem bántott soha, nem hanyagolt el, rengeteg apró figyelmességet kaptam tőle, van egy gyönyörű kislányunk is, boldog vagyok vele, szeretem. Elköltözött gondolkodni. Rettegek, hogy úgy dönt, hogy nem tud ezzel együtt élni. Érvek kellenek, amik mellettem szólnak, ebben kellene a segítség!


2014. márc. 31. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
69%

20-as: akkor az "egyszerű biológia" miatt majd amikor túl közel költözöl, leütlek a bunkósbotommal, hogy ne terheld a vadászterületemet, de az ételedet is elveszem, mert az is egyszerű biológiai ösztön, hiszen belénk van kódolva a túlélés vágya miatt az is :))

Azért van agya (már akinek jutott), hogy felülírja az ösztönös viselkedést, az ugyanis egy magasabbrendű viselkedési forma.


Kérdező: nem lehet valakit véletlenül megcsalni.

2014. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
47%
A férjed láthatóan a s.gged is kinyalja, ezzel van a probléma. Az a fajta nő vagy, aki imádja a drámát... Nincs melletted szóló érv, nekem legalábbis nem jut eszembe egy sem.
2014. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:
Privátban már kaptam egy nagyon hasznos választ. Porban kell csúsznom előtte. Élőben sokan mondják, hogy ez nem megoldás, de jobbat én sem tudok.
2014. márc. 31. 14:49
 44/73 anonim ***** válasza:

Mindenképpen derítsd ki, hogy mi az az ok, ami miatt ilyen közel kerülhetett hozzád egy másik férfi, mert arra nem lehet építeni egy egészséged kapcsolatot, hogy az egyik fél a legnagyobb boldogság és harmónia közepette is bármikor félreléphet.

Az ember ösztönösen irtózik az ismeretlentől, szüksége van valamiféle magyarázatra, hogy legalább részben megértse, miért történnek a dolgok és aszerint tudjon cselekedni. A vállvonogatás és a "nem'tom miért csináltam" ilyenkor a lehető legrosszabb válasz. Szerintem elsősorban ez ingatta meg a férjednek a kapcsolatotokba vetett hitét nem maga a megcsalás. Ha esetleg tapintatból nem akarsz neki elmondani valamit (túl jóképű volt a másik, megkívántad, otthon nem elég izgalmas a szex stb.), akkor hibát követsz el, mert ez legalább konkrétum lenne, ez ellen fel lehetne venni a harcot, de vállvonogatáson nem tud fogást találni a józan ész. Pszichológuson, párterápián nem gondolkodtatok el?

2014. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 A kérdező kommentje:
Három hete nem beszél velem, nem igazán gondolkodtunk közösen semmin.
2014. márc. 31. 15:19
 46/73 anonim ***** válasza:
54%
Pszichológushoz egyedül is elmehetnél. Hátha neki meg tudnál nyílni, és ki bírná húzni belőled, mi miatt inogtál meg.
2014. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
0%

szerintem azért, mert nem volt benned félelem a következményektől. és így mertél engedni az ösztönöknek.


mert nálunk pl az én párom olyan balhékat csinál m ár ha rá is nézek valakire, hogy néha már reszketek ha férfivel kell és csak beszélnem.- én nagyon akarom a mi kapcsolatunkat, nagyon tisztelem a párom, nálunk végzetes ballépés lenne, ha én félrelépnék, én lennék elhordva mindenféle r*ngyónak mindenki előtt, az egész család és ő családja szemében is.


én nem mernék kockáztatni.

de mindenkivel megesik, hogy a főnökével, kollégával, akárkivel fantáziál, ált. a következményektől való félelem csak, ami visszatart.


állítólag:

"Ha nem lenne büntetés, nem lenne lelkiismeret furdalás sem a földön."

2014. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:

a "porban csúszás" szerintem nem mego9ldás


igenis fel kell vállalni tetteinket, igenis kiállni azért, hogy amit tettünk, megtettünk.

nem átmenni kutyába!

2014. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 A kérdező kommentje:
Tán büszke is legyek magamra? Ugyan már!
2014. márc. 31. 17:04
 50/73 anonim ***** válasza:

az én párom olyan balhékat csinál m ár ha rá is nézek valakire, hogy néha már reszketek ha férfivel kell és csak beszélnem - ez is egy jó kis kapcsolat :)apáddal azért beszélhetsz? :D


nem kell am. büszkének lenni, hanem bevallani, hogy miért tetted, majd még te leszel is az áldozat, aki megbotlott és beleesett egy péniszbe

2014. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!