Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Tudom, mekkora ostobaság a kérdés, de gyedül nem megy.

Lefeküdtem az egyik munkatársammal, de nem tudom megindokolni. Egyszerűen csak megtörtént. Ember nem tudja elképzelni, hogy mit érzek, az a lemoshatatlan mocsok, ami rám rakódott egyszerűen megfojt. Azonnal megbántam, de ezt már nem lehet visszacsinálni. A férjen rögtön észrevette, hogy valami nincs rendben, faggatózott és én vallottam. Megpróbáltuk megbeszélni, szépen kérdezte, hogy miért tettem, hol hibázott, min kell változtatni, de egyszerűen nem tudom. Nem bántott soha, nem hanyagolt el, rengeteg apró figyelmességet kaptam tőle, van egy gyönyörű kislányunk is, boldog vagyok vele, szeretem. Elköltözött gondolkodni. Rettegek, hogy úgy dönt, hogy nem tud ezzel együtt élni. Érvek kellenek, amik mellettem szólnak, ebben kellene a segítség!


2014. márc. 31. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
41%

"Egyszerű biológia"


Forrás?

2014. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
55%

Valamit nem kapsz meg otthon, ez biztos. Ha valaki elégedett és szerelmes, az rá se néz másra. A megcsalás mindig két fél hibája, akármelyikük is legyen végül a sértett.

Gondold át. Lehet, hogy a férjed "elfelejtett" bókolni, éreztetni, hogy nőnek tart és tetszel neki. Lehet, hogy már túlságosan belekényelmesedett abba, hogy vagy neki. Ez természetesen nem ment fel téged, de ez mindig két fél hibája.

2014. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
7%
Akaratgyenge vagy.
2014. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
29%

"Egyszerű biológia"


Forrás?"



ÉBREDJ FEL,ÉS NYISD KI A SZEMED!

2014. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
84%

Azért a szex nem csak úgy történik. Rádmászott a fénymásolónál vagy mi? felmentél hozzá? szobát vettetek ki?

odáig el kell jutni, ne mentegetőzz!

2014. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező addig mig rá nem jösz hogy miért csaltad meg a férjed felesleges ujraépiteni a házasságod.Valami miatt megtörtént,nem csak úgy hogy te nem is tudod miért,tudod nyilván csak esetleg magadnak sem vallod be.

Egyébként gondolj a férjed helyzetébe,szegény honnan tudja biztosra azt hogy nem fog csak úgy mégegyszer megtörténni....ha azt mondod ez meg az hiányzik és ezért tetted annak van értelme mert lehet változtatni megbeszélni atb.

Nem csaltam meg a férjem de volt mélypontunk,pontosan tudtam mi volt a baj helyrehoztuk és minden szép és jó.


Gondolkodj el a miérten és ha rájöttél a válaszra akkor üljetek le és beszéljétek át a dolgot.

2014. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem munkahelyi szex volt.A pasi akarta,a kérdező nem tudta,hogy akarja-e,a pasi leszavazta.
2014. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
69%
28: ha egyik fél nem akar szexelni, akkor nem is lesz szex, ha lesz, az erőszak
2014. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:
28.-nak van igaza, lényegében így történt. Kikapcsolt az agyam és csak félúton jöttem rá, hogy nem szabad, de akkor már megtörtént az, ahonnan már nehéz abbahagyni, de sikerült.
2014. márc. 31. 12:41
 30/73 anonim ***** válasza:
92%
XD te egyre viccesebb vagy kérdező :D
2014. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!