Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Tudom, mekkora ostobaság a kérdés, de gyedül nem megy.

Lefeküdtem az egyik munkatársammal, de nem tudom megindokolni. Egyszerűen csak megtörtént. Ember nem tudja elképzelni, hogy mit érzek, az a lemoshatatlan mocsok, ami rám rakódott egyszerűen megfojt. Azonnal megbántam, de ezt már nem lehet visszacsinálni. A férjen rögtön észrevette, hogy valami nincs rendben, faggatózott és én vallottam. Megpróbáltuk megbeszélni, szépen kérdezte, hogy miért tettem, hol hibázott, min kell változtatni, de egyszerűen nem tudom. Nem bántott soha, nem hanyagolt el, rengeteg apró figyelmességet kaptam tőle, van egy gyönyörű kislányunk is, boldog vagyok vele, szeretem. Elköltözött gondolkodni. Rettegek, hogy úgy dönt, hogy nem tud ezzel együtt élni. Érvek kellenek, amik mellettem szólnak, ebben kellene a segítség!


2014. márc. 31. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
61%

Talán nem volt nagy szerelem az életed azon pillanatában,amikor megtörtént.Kellett valami plusz és rosszul sült el...


Neked is gondolkodnod kell, hogy a férjed az,akivel életed hátralévő részét tisztességesen,hűségben és szerelemben akarod-e eltölteni.Ha könnyebb,akkor vesd papírra a gondolataid,és add át neki oda.

2014. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
28%
Talan mert jo madzag vagy?!
2014. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
55%

"Egyszerűen csak megtörtént."


jaja, te meg ott se voltal...

2014. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
15%
Hol is dolgozol pontosan?
2014. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
93%
Itt neked kell megtalálnod a miért-et! Föleg ennyiböl mi el sem tudjuk képzelni. Talán ha van valakid akivel nagyon öszintén meg tudod beszélni? (Nagyon nagyon végsö soron esetleg igy teljesen ismeretlenül valakinek szépen részletesen elmondanád a saját meglátásaidat /priviben!!/) Az ilyen "..az a lemoshatatlan mocsok, ami rám rakódott.." dolgokat meg felejtsd el! Nem visz közelebb a megoldáshoz csak álltatod magad ezekkel, te sem érezheted igaznak! Légy öszinte magadhoz!!!!
2014. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
45%

Egyszerűen nem értem, hogy hogy nem lehet tudni. Olyan nincs. Azt elhiszem, hogy nem találsz hibát a kapcsolatodban, amire fogni lehetne, de oka mégis volt, hogy megtörtént.


Mondjuk nagyon jó pasi és vonzónak találtad?

Hiányzott egy kis izgalom?

Persze ne ezzel állj a férjed elé.


Érveket nem tudunk felhozni, és ha tudnánk, se befolyásolná azt, ahogy a férjed most érez.

2014. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
44%
Mert már vágytál valami újra, egy kalandra, de nagy hiba volt elmondani.
2014. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
4. Ez egy anonim oldal, szóval csak annyit mondok, hogy egy vetőmagokat értékesítő cégnél.
2014. márc. 31. 11:45
 9/73 anonim ***** válasza:
60%
Nem fog senki felmenteni itt, kérdező. Az ilyen kérdésektől fordulok be. A másik fele meg, hogy ha felnőtt nő létedre, ha ennyi önismeretet nem sikerül összeszedned az idők során, hát... Reménytelen.
2014. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
18%
nincs miért bántanod magad, megtörténik ilyen a legjobb családokban is, biztos nem 2 hete vagytok együtt, kell egy kis izgalom, nem kellett volna ennyire komolyanvenni a dolgot meg elmondani a pasidnak, ha elköltözött azt azért tette mert neki is kell egy kis szabadság
2014. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!