Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Tudom, mekkora ostobaság a kérdés, de gyedül nem megy.

Lefeküdtem az egyik munkatársammal, de nem tudom megindokolni. Egyszerűen csak megtörtént. Ember nem tudja elképzelni, hogy mit érzek, az a lemoshatatlan mocsok, ami rám rakódott egyszerűen megfojt. Azonnal megbántam, de ezt már nem lehet visszacsinálni. A férjen rögtön észrevette, hogy valami nincs rendben, faggatózott és én vallottam. Megpróbáltuk megbeszélni, szépen kérdezte, hogy miért tettem, hol hibázott, min kell változtatni, de egyszerűen nem tudom. Nem bántott soha, nem hanyagolt el, rengeteg apró figyelmességet kaptam tőle, van egy gyönyörű kislányunk is, boldog vagyok vele, szeretem. Elköltözött gondolkodni. Rettegek, hogy úgy dönt, hogy nem tud ezzel együtt élni. Érvek kellenek, amik mellettem szólnak, ebben kellene a segítség!


2014. márc. 31. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ez így nem megy. Ha izgalomra is vágytam, az nem indok sem a férjemnek, sem pedig a saját lelkiismeretemnek. Akkor megváltoztatom a dolgot. Mit tehetek jelen helyzetben a házasságomért?
2014. márc. 31. 11:51
 12/73 anonim ***** válasza:
25%

"Mit tehetek jelen helyzetben a házasságomért?"

Beadod a válókeresetet. Ami nem megy, azt kár erőltetni.

2014. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen beszélj vele, de egyébként te vagy aki több szexre vágyik otthon? Az intim életeteket is felül kellene vizsgálni.
2014. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
85%

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

Mekkora a gyermek?

2014. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:

Az, hogy a férjed mit tekint érvnek, hogy melletted maradjon, én nem tudom, ezt neki kell eldönteni. Én a megbánásodat értékelném a helyében, illetve, hogy ez egy egyszeri alkalom volt, megbotlottál, de tőlem kapnál még egy utolsó esélyt. Ilyenkor a kívülálló ember könnyen mondja, hogy válj, szakíts stb. de ha szeretünk valakit, akkor nem olyan egyszerű ez.

Szóval mostantól a férjed "kezében vagy". Viszont ha nem akarja folytatni, mert neki ez így nem megy, akkor el kell fogadd ezt és ez lesz a büntetésed, a tetted következménye.

2014. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:
Ő 32,én 29, 11 se vagyunk együtt, 7 éve vagyunk házasok. A kislányunk 4 éves.
2014. márc. 31. 12:05
 17/73 anonim ***** válasza:
31%
Mi hülye vagy hogy elmondtad.Az összes pasi félrek.r bűntudat nélkül,te meg lelkiismereti kérdést csinálsz egy alkalomból.Azt hiszed a te Urad még nem kamatyolt félre?Oh,dehogynem.Hülyeség volt elmondani,mindent tönkretettél vele.
2014. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:

Merre éltek? Megfelelőek a körülmények?

Ő mivel foglalkozik? Normális a munkabeosztása?

2014. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
47%
17 te vagy az atyaúristen, hogy mindenkiről tudod?
2014. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó,nem nem vagyok,de ha nem ronda és fatökű,akkor mindegyik félremegy.Mert a férfi poligám.Egyszerű biológia.Az nem megy félre,aki a kutyának nem kell.


12:06: Dolgozd már fel,hogy megcsaltak,ne ezen a szerencsétlenen add már ki a dühödet.

2014. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!