Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Tudom, mekkora ostobaság a kérdés, de gyedül nem megy.

Lefeküdtem az egyik munkatársammal, de nem tudom megindokolni. Egyszerűen csak megtörtént. Ember nem tudja elképzelni, hogy mit érzek, az a lemoshatatlan mocsok, ami rám rakódott egyszerűen megfojt. Azonnal megbántam, de ezt már nem lehet visszacsinálni. A férjen rögtön észrevette, hogy valami nincs rendben, faggatózott és én vallottam. Megpróbáltuk megbeszélni, szépen kérdezte, hogy miért tettem, hol hibázott, min kell változtatni, de egyszerűen nem tudom. Nem bántott soha, nem hanyagolt el, rengeteg apró figyelmességet kaptam tőle, van egy gyönyörű kislányunk is, boldog vagyok vele, szeretem. Elköltözött gondolkodni. Rettegek, hogy úgy dönt, hogy nem tud ezzel együtt élni. Érvek kellenek, amik mellettem szólnak, ebben kellene a segítség!


2014. márc. 31. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
56%
Jaj gyáva vagy, rákened... Aztán ha újra rád mászik, akkor megint belemész, mert jaj kikapcsolt az agyad. Nőként mondom,l hogy undorító vagy és jobb, ha otthagyod a férjed, mert látszik, hogy nem becsülöd, nem tisztelted és nem vállalod a felelősséget!!!
2014. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
40%

"Miért csaltam meg a férjemet?"

Én tudom! Én tudom! Sajnos a trágárságszűrőn biztosan fennakadna a válaszom, de egy ősi mesterséghez, meg a szabados viselkedéshez van köze...

2014. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
30%
17" es válaszolónak igaza van! Minden férj félre qr, Én is megtettem, és a baráti köreimben is tudok jó pár férfit, és nőt! aki már megtette. De nem mondjuk el otthon.Kell az izgalom, a változatosság, tudjátok. Kecskebéka szindróma van :)
2014. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
77%

Én is jártam hasonlóan egy rámenősebb pasival.Onnan gondoltam.

Igérd meg,hogy többet nem fog megesni.Ne hívogasd,amíg gondolkodik,hagyj neki időt.

2014. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
33%
Mijé? Mijé? Háááá mert egy riban( vagy.
2014. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem mondj fel és maradj örökre otthon, túl nagy a kísértés a világban, még rámosolyognak az utcán és letolod a bugyid!
2014. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
82%
18 éves voltál, mikor összejöttetek? Előtte mennyi kapcsolatod volt? Mennyire voltál érett? Sokan fiatalon beleugranak a kapcsolatba, aztán egy idő után hiányzik nekik valami. Nem érezted magad eléggé vonzónak? Bizonyítani akartál magadnak, hogy másnak is kellesz? Gondold ezeket át, sőt én pár alkalommal pszichológushoz mennék, ha egyedül nem tudsz rájönni. A lényeg, hogy ne hazudj magadnak, csak hogy megmentsd a házasságot, valld be őszintén azt is, ha a férjed már nem elég vonzó neked, nem akarsz vele lenni. Ha hazudsz, azzal az ő életét is tönkreteszed.
2014. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
69%
Nem jelentett semmit, de mégis megtetted, a helyében otthagynálak a fene nagy bűntudatoddal együtt. Szerencsétlen hülye még megkérdezi, hogy ő mit rontott el...talán azt, hogy egy ilyen ordas ku...át vett feleségül, azt rontotta el a legjobban.
2014. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
83%
Mert a céges vetőmag jobban tetszett, mint a házi.
2014. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
22%

"Érvek kellenek, amik mellettem szólnak, ebben kellene a segítség!"


A férjed megszerethet új zenéket!

1.) http://www.youtube.com/watch?v=qlfYxORlsFc

2.) http://www.youtube.com/watch?v=i0sJqZbT8S4

3.) http://www.youtube.com/watch?v=JhL5noa1Heg

2014. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!