Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltam meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Tudom, mekkora ostobaság a kérdés, de gyedül nem megy.

Lefeküdtem az egyik munkatársammal, de nem tudom megindokolni. Egyszerűen csak megtörtént. Ember nem tudja elképzelni, hogy mit érzek, az a lemoshatatlan mocsok, ami rám rakódott egyszerűen megfojt. Azonnal megbántam, de ezt már nem lehet visszacsinálni. A férjen rögtön észrevette, hogy valami nincs rendben, faggatózott és én vallottam. Megpróbáltuk megbeszélni, szépen kérdezte, hogy miért tettem, hol hibázott, min kell változtatni, de egyszerűen nem tudom. Nem bántott soha, nem hanyagolt el, rengeteg apró figyelmességet kaptam tőle, van egy gyönyörű kislányunk is, boldog vagyok vele, szeretem. Elköltözött gondolkodni. Rettegek, hogy úgy dönt, hogy nem tud ezzel együtt élni. Érvek kellenek, amik mellettem szólnak, ebben kellene a segítség!


2014. márc. 31. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami? Sikerült újra beszélnetek? Budapestiek vagytok egyébként?
2014. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:

Nem szól melletted semmi. Legalábbis szerintem. Ha velem a párom ilyet tenne végiggondolnám a szituációt részleteiben aminek a gondolatától nem tudnék szabadulni:


"ÉS ott állhattak a szobában, levetkőztették egymást, csókolgatták egymást. Ki tudja milyen szép szavakat mondtak egymásnak, mi előzte mindezt meg"


Én nem tudnék erre egy pillanat műveként gondolni. Ez egy hosszú perceket (akár órákat) felölelő folyamat, amiben egy pillanatig sem működött egy gát ami megakadályozza. Erre nincs kifogás, és nincs bocsánat SOHA.


Ha nekem így állítana haza a párom, akkor azonnal, gondolkodás, szó nélkül tenném ki az utcára függetlenül bármilyen körülménytől (nem érdekelne az se ha nem tud hová menni, menjen ahhoz aki megkefélte).


Ha házasok vagyunk és jogot formál a házra akkor mindent elkövetnék ami jogilag lehetséges hogy megszabaduljak tőle, és a lehető legkevesebb pénzzel, anyagiakkal jöjjön ki belőle. Viszont soha sem ütném meg, vagy üvöltenék vele, mindezek ellenére.

2014. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha velem ezek után még azt tenné hogy jogot tart a házra(tudom hogy joga van hozzá, nemérdekelne), akkor ráküldenék 5 börtönviselt cigányt hogy erőszakolják meg. Utána talán elgondolkodna rajta.
2014. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:

kb. az 1. oldalt olvastam el. Én azt gondolom, hogy ez is már egy picit az a kategória, hogy unalmas a boldogság, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg.

Akik azt tanácsolják, hogy válj el, szerintem ne foglalkozz velük. Azt a férjed fogja úgyis eldönteni!

Hogy mit tehetsz a házasságodért? Hát sok beszélgetés, és bizonyítás. Tudom, hogy nehéz lesz, mert ezek után ha szerveznél is közös programot, a férjed tuti nem menne el. Légy türelmes vele.

2014. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:
Válni akar. Ezt megérdemeltem.
2014. ápr. 2. 18:05
 66/73 anonim ***** válasza:
48%
Nézd a jó oldalát, most már azzal dugsz akkor amikor akarsz, a kollégával is mehet a menet a fénymásolónál, wcben ahol jólesik
2014. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
Megérdemelted bizony:) Nézd a jó oldalát, mostmár lelkiismeret nélkül forrhat a véred:)
2014. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
helyzet?
2014. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
mi van azóta?
2014. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy nincs esélyem. Válunk.
2014. máj. 22. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!