Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért költik a nők a pénzt? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért költik a nők a pénzt? Mire költik a nők a pénzt? Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!

Figyelt kérdés

Miért és mire költik a nők a pénzt?


Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!



2013. febr. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
bocs az offért, de kedves 49-es, csodállak, amiért még a férjeddel vagy. Viszont ez számomra a legjobb példa a külön kassza hátrányaira. Az egyiknek nincs pénze, kunyerál a másiktól. Sajnálom, ha nyers voltam, de sajnos így látom.
2013. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a vàlaszokat. Gyerekek, aki kifogàsolta, hogy rosszul irtam a Maslow-ot, annak teljesen igaza van. Elnézést kérek. Abraham Maslow amerikai pszichologus, zsido-ukrajnai bevàndorlok gyermekeként làtta meg a napvilàgot (1908-ban, Brooklynban (New Yorkban)).

A szülei nevét igy irtak oroszul: Маслов. Több bevàndorlot ugyanigy hivtak, s az orosz nevet vagy Maslov-ra vagy Maslow-ra vàltoztattàk, miutàn Amerikàban letelepedtek.


Wikipedia: Maslov

From Wikipedia, the free encyclopedia

Maslov, Maslow (Russian: Маслов), or Maslova (feminine; Маслова), is a popular Russian and Russian-Jewish surname.


Én még ahhoz a generàciohoz tartozom, akik még kötelezöen orosz nyelvoktatàsban részesültek, màr az àltalànos iskola felsö osztàlyaiban is (uttörö). Ugyan nem közgazdàsz vagyok, de azon kivül létezik màs egyetem is, igaz?

A kérdésem többek szàmàra provokativ volt, és ebben a szellemben is vàlaszoltak. Igen, irhattam volna, a ``költ`` szo helyett azt, hogy ``mennyi pénzt ad ki``, de nem ugyanaz lett volna a jelentése?

A vàlaszok nagy része tanulsàgos volt. Egy vàlasz tükrözi a vàlaszado személyiségét, és nyilvàn nem KELL egyetértenünk egy màsik vàlaszado véleményével, hiszen különbözö személyiségek vagyunk. Màs csalàdba születtünk, màsképp nöttünk fel és különbözö (élet)tapasztalatokat gyüjtöttünk.

Elég sok vàlaszado a sajàt véleményét tartja egyedüli helyesnek, követendönek, szentnek és sérthetetlennek. Szomorunak tartom, hogy néhàny vàlaszado nem a kérdésre ad vàlaszt, hanem egy màsik vàlaszadot szemel ki, és egy személyes hàborut indit ellene. Miért van erre szükség? Elég energiarablo dolog, nem gondoljàtok?

2013. febr. 23. 10:51
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, én mire költöttem ma:

piacon voltam:

vettem 1 kg darálthúst, 1 fél szál kolbászt, 2 kg krumplit, paprikát, mandarint, almát és banánt. Vettem fogkrémet, felmosónyelet, habszivacsot, kézmosót, befőttes gumit, varrókészletet (250 forint), olajat. Kutyakaját, vajat, sajtot, margarint, 6 db tojást. Jön a luxus: meggybefőtt, sütőpor, 2 doboz joghurt a sütihez, 2 db csoki. Ja és a férjemnek a Bismark csatahajó legújabb számát 1800-ért, a jövő héten ismét. Amit nem vettem: magamnak alsóneműt, csizmát, felsőt, nadrágot, vagy egy pár zoknit. Ja és vettem egy lityi tejet. Ez kb. 10.000-11.000 forintban volt benne.

2013. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
48%

22F vagyok, párommal közösen kezeljük a pénzt. Hál' Istennek jut belőle mindenhova, spórolni is tudnánk, de nem tesszük. Sokan kérdezik is, hogy miért nem? Nos, a válasz egyszerű: nem tudunk mire. Annyi, hogy házat vegyünk, csak hosszú évek múltán gyűlne, autóból meg elvagyunk a 15 éves kis Fordunkkal, amit 200.000-ért hozzánkvágtak anno. Különben is, minek spóroljak - a halálba nem vihetem magammal. :)

http://www.youtube.com/watch?v=tyYoqKOK-XY


Le lehet pontozni, de mi Khalifa elvei szerint élünk.

2013. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Oszt Khalifa segít majd, mikor hirtelen jön egy 100-200 ezres kiadás, vagy valamelyikőtöknek megszűnik a munkahelye? Nem kell örökké spórolni, de ha van valami, akkor nem szopsz akkorát a bajban.
2013. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
78%

Na, pont ezt a negatív gondolkodást utálom a jelenkor magyar embereibe. Jön egy váratlan kiadás, akkor annyi, kifizetjük. Lehet, hogy beledöglünk, de halálunk napján elmondhatjuk, hogy mi igenis ÉLTÜNK, és nem csak léteztünk. Nagyon kevés ember gondolkodik így manapság, sajnos. Különben meg van lekötve pénzünk a bankban, betét formában (örökség), szóval hirtelen kiadás esetén tudnánk hova nyúlni.

Mellesleg azt vettem észre, hogy minél jobban figyelek a pénzre és arra, hova teszem, annál hamarabb elfogy. Mióta nem törődök azzal, hogy holnap mi lesz - CARPE DIEM - azóta mindig elég a pénz.

Furcsa logikám van, ugye? :)

2013. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

"Miért van erre szükség? Elég energiarablo dolog, nem gondoljàtok?"


Yoda-t játszani nem energiarabló?


Mit tudtál meg a válaszokból? Hogy mind klotyópapírral töröljük ki?

2013. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
64%

Én is nő vagyok.


Nem vagyok házas, de együtt élünk, így gondolom éri válaszolni.


Mi úgy költünk, hogy mindenki belead egy fix összeget a közösbe, ez megy rezsire, kajára.


Ezen túl párom költ most rengeteget felújításra, de az az ő lakása, és az is marad, így nem is akarta, hogy bármit fizessek abba- így tiszta.


Én fizetek minden kutyával kapcsolatos kiadást (vételár, orvos, oltások, kaja, felszerelések, kozmetika...stb.)


Ezen kívül amire én borzasztó sokat költök, azok a kozmetikumok, mert nagyon problémás a bőröm, és ha clinique-en kívül mást használok, úgy nézek ki, mint egy rossz állapotban lévő, elhanyagolt 15 éves. Így bizony 10 ezres púderem, 13 ezres arckrémem, 5 ezres arclemosóm, és 5 ezres tonikom van.(értelem szerűen ezeket évente max 2x kell megvenni)


Ebben a hónapban a bicóm szervizelésére költöttem 4200Ft-ot.


Ezen kívül bűnös körömlakk mániám van.


De ruhákat nem vásorolok. Utálok ruhát venni. 3 évente veszek 3 farmert, addig hordom, míg leszakad rólam (szó-szerint, egyik múlt hétvégén szakadt el teljesen). A farmerhez télen hosszú ujjú pólót, tavasszal meg topot hordok- Lidl-ben, Aldiban veszem 3000-ért 2-3 dbját.

Nyáron hosszú lenge ruhákat hordok- piacról/olcsó butikból 4000-ért kb. A lényeg h minél univerzálisabb legyen a méret, ne kelljen felpróbálni. Viszont ebből kell 7db, minden napra egy. De ebből is 3 szezonig jó egy darab.


Cipőt szeretek vásárolni, de nincs kirívóan sok cipőm.


Hajamat hennával festem egy adag 4 hónapig elég és 1400 Ft.


Fodrászhoz nem járok, barbár mind, én vágom a hajam végét, vagy megkérem anyukámat.

2013. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
58%

Most azért lettem lepontozva, mert clinique termékekre költök éves szinten 25 ezret??? (a legtöbb ember többet elszór baromságokra éves szinten...)


Vagy mert megcsináltattam a bicómat, h ne kelljen benzint pocsékolni?


LOL. Valaki elmagyarázza, hogy miért pontoztatok le?


Köszi

2013. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!