Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt nők válaszait...

IQbetyárka kérdése:

Tapasztalt nők válaszait várom elsősorban! Mikortól (hányadik héttől) lehet érezni a rosszulléteket pl hányinger szédülés?

Figyelt kérdés

Kezdek fáradékonnyabb lenni és most is hányingerem van délután szédültem..két hete hogy nem védekeztünk a párommal..jelentkezhetnek már ilyenkor a tünetek?

egyébként nem tudom még hogy terhes vagyok-e!


2012. márc. 19. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Első tünetem akkor jelentkezett, amikor nem jött meg. Akkor kezdtem fáradékony lenni, és kicsit szédültem is.

Igazi terhestünet viszont csak később jött, nálam olyan 8 hetes terhesen.

2012. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

nekem most 7végén kellene megjönni-e..de úgy vagyok vele hogy ha nem jön meg vagy késik csak akkor csinálok tesztet.

2012. márc. 19. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
az emleyges,hanyinger nekem mensi kimaradasa utan 12 nappal jelentkezett eloszor. de kb ekkortol voltam alandoan ehes es faradekony is. elotte semmi tunetem nem volt, csak a majdnem megjon erzes.
2012. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tunetem nem volt, csak álmosabb voltam, de akkor már javában tudtam, hogy terhes vagyok. Elöször nem is gondoltam, hogy a terhesség miatt vagyok álmosabb, hanem a több melora fogtam.
2012. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 6. hét betöltése után jelentkeztek és kitartottak egészen a szülésig... :(
2012. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon változó, én pl. hamarabb hánytam, minthogy pozitívat teszteltem volna. (Tehát már azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie.) És ez bizony maradt is a 18. hétig. Volt mellette fáradékonyság, mellfeszülés, szagundor is.


32 hetes km

2012. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte másnaptól fájtak a melleim, a 3-4. hétben kétszer visszafordult az étel a számban, 3. héttől nem kívántam a cigarettát. A kimaradás első napján borzasztóan fájt a derekam, és ekkortól kezdtem napközben nagyon álmos lenni. 4. héttől hányinger, erős szédülés.


Nekem ezek a tünetek voltak, de eddig mindig lepontoztak miatta.


A kérdésedre válaszolva: Szerintem jelentkezhetnek már tünetek, ha kisbabás vagy, de tényleg érdemes megvárni a kimaradt menstruáció első napját legalább a teszttel. Addig érdemes kerülni a forró fürdőt, és a nehéz cipekedést.

2012. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8.héttől mindkét fiammal!
2012. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attól a naptól, amikor elkezdődött a 7-dik hét.
2012. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!