Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés után mennyi idő...

Teherbeesés után mennyi idő mulva jelentkeznek az első jelek? Szédülés, hányinger.

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten jelentkezett először. Már régen tudtam, hogy terhes vagyok. Nem ebből vettem észre. Annyi volt csak, hogy elmaradt a mensi, pedig még a hasam is görcsölt, mégsem jött meg:))
2012. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nállam elég problémás a dolog,ugyanis előtte sem volt rendszeres a menzeszem,ezért nem tudom.
2012. márc. 7. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is változó volt. 28-38 napig. Így a 35. napon teszteltem először, hátha és hát + lett.
2012. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sok boldogságot nektek :) én azért aggodom,mert már nem vagyunk eggyütt.majdlesz valahogy.
2012. márc. 7. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
:)) Tesztet mindenképp csinálj. Akár mai is, ha már késik. Egyébként stressztől én mindig szédülök és hányingerem is van. Ez lehet pszichés is.
2012. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

nekem hányinger,szédülés kb 5.héttől volt.de a legelső tünet mensi előtt egy héttel jelentkezett,az is a nyugalom volt,közben olyan görcseim,hogy néha felállni nem tudtam,eltartottak vagy 6 hét végéig,hányni a 8. héten hánytam csak 2szer.cicifájás ovutól volt/van.már 2szer akkorák mint voltak.:)igazából más tünetem nem volt.első pozi teszt ,mensi elmaradása után 1 nappal esti pisiből full pozitív.

jah és még persze az állandó pisilés.akkor kezdődött amikor a nyugalom megszállt:)10 percenként,mára kicsit enyhült.

11+4hkm

2012. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!