Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napi tobbszori (szinte allando...

Napi tobbszori (szinte allando) hanyinger lehet terhesseg jele?

Figyelt kérdés

Nem csak reggeli rosszuletek, napszaktol fuggetlenul! Csak hanyinger, rokazni nem rokazok!

Kb ket hete tart!A heten kell megjonnie, a mellem a szokasostol elteroen nem faj!!!talan minimalisan!


2012. márc. 4. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, ez így kevés infó. A terhesség lehet ilyen, de az inkább csak kb. 6 hetesen kezdi a durva hányingert okozni, persze biztos vannak kivételek. Lehet gyomorsav, vagy bármi más oka is, de ha az előzmények indokolják a felvetést simán benne van a pakliban.
2012. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de ezer más dolog okozhatja.

Én azt gondolom, hogy ilyen korai terhességnek (2 hét, míg beágyazódik...) még nincsenek "mellékhatásai".

El kéne menni dokihoz.

2012. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem biztos. Nekem is sokszor van hányingerem hányás nélkül nap közben, de nem vagyok terhes. Szerintem ne idegeskedj, mert emiatt késhet a menzeszed.
2012. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehetséges a Te esetedben, ha korábban volt peteérésed a szokásosnál.

Nekem mindhárom terhességemnél már az esedékes menstruáció előtt jelentkezett az émelygés és a hányinger, de ekkor már a tesztem is pozitív volt.


Szóval szerintem egyszerű a képlet.

Csinálj egy tesztet reggeli első vizeletből, ha a hányingeredet baba okozza, akkor már a tesztnek is mutatnia kell, mert ezeket a tüneteket megemelkedett HCG szint okozza.


Amúgy meg lehet valami vírus, vagy más.

2012. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Renben, koszonom, nem idegeskedek annyira mert meg van 5 napja a menszeszemnek, csak eddig sosem volt meg velem ilyen , hogy ilyen sokaig es ilyen surun torjon ram hanyinger! ezert merult fel bennem az aggodalom!
2012. márc. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!