Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal szeretnénk gyereket...

A párommal szeretnénk gyereket.4napja próbálkoztunk (de el kellett mennie 2hétre). Lehetséges, hogy már érzem, hogy sikerült? Fáj a hasam, nagyon kis hányinger is gyötör. Csak beképzelem mert szeretném?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Beképzeled!

A tüneteket a hcg okozza, ami a beágyazódás után termelődik. Az meg nem 4 nap alatt történik!

2012. márc. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érezheted!

Mint ahogy az előző is írja,ezeket a tüneteket a hcg idézi elő ami kb aktus után 14 nappal kezd el termelődni!

Viszont a hányinger még akkor sem reális,csak az 5.-6. héttől szokott kezdődni!

Ráadásul ha nem volt abban a 4 napban peteérésed akkor még jobban csökken az esély!

2012. márc. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor ment el "apuka"? Azt írta a kérdező hogy 4 nap próbálkoztak, azt nem hogy tegnap vagy két hete utazott el a párja)?
2012. márc. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt írta,hoy 4 NAPJA próbálkoztak.

Tehát 4 nappal ezelőtt!:)

2012. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hcg nem 14 nappal kezd el termelődni, hanem már a megtermékenyülés pillanatában elkezdődik!! Nem véletlenül terhességi hormon a neve!! Nálam a HCG a terhességeim kezdetén apró viszketéseket okoztak. (megtermékenyülés után 3-4 napra kezdtem el érezni és 1 hét után már majd meg bolondultam, annyira zavart!! Ezt a doki azzal magyarázta, hogy a hormon a bőr alatti idegeket "izgatja", s ez okozza/okozhatja a viszketést. Mivel ez a 26.hét után jellemzőbb inkább, igy az én esetem ritka, de ahány ember, annyi szervezet...

A kérdezőnek mondom, hogy szerintem sem biztos, hogy terhes vagy már, mert a hányinger az igenis később jelentkezik, ilyen korán még nem! Persze drukkolok, hogy bejöjjön!! :)

2012. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!