Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hétvégén próbálkoztunk a...

A hétvégén próbálkoztunk a babával, hisz vasárnap pé-m volt. Most néztem, nyitva van a méhszáj. Ilyen korán még ne aggódjak? Vagy annak a jele, hogy nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Mi van?

Te vizsgálod magad?:O

2012. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Honnan tudod, hogy nyitva van a méhszáj???
2012. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet érezni! Kilehet tapasztalni!
2012. márc. 8. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem szívesen mondom, de szerintem túlaggódod. És ne vizsgáld magad otthon, mert összeszedhetsz minden félét! Ennyit nem ér! várj türelmesen és foglald el magad mással!
2012. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy tapasztaltad ki, hogy a méhszájad nyitva van?
2012. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Lehet lepontozni, de te beteg vagy!!!

Ha gyereked lesz, vele mit csinálsz majd ha nem tudsz azonnal választ kapni a kérdéseidre? Menj el egy nőgyógyászhoz, meséld el neki amit itt leírtál utána gyere vissza és mond el szó szerint hogy reagált rá! :-)

2012. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A teherbeesés szempontjából a méhszáj önvizsgálata a legkevésbé hasznos - a konzisztenciája napközben is változik, akármilyen alaposan mosod a kezed, a fertőzés veszélye megmarad, és én elhiszem, hogy azt hiszed, hogy kitapasztaltad, de azt a minimális elnyílást, amely ilyenkor történhet, nem hinném, hogy érzed, mert tapasztalt klinikusnak is kihívás lenne. Látni meg nyilván nem látod.

Ezzel ne törődj, így meg lehet bolondulni.

2012. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is baromság amit csinál, de nem hinném, hogy baja lesz tőle, hisz ne adj Isten, a párja is belé nyúl kézzel, sőt még a hímvesszőjét is belé dugja. Hagyjuk már, hogy attól baja lesz, hogy belenyúl magának. Na de a kérdésre visszatérve, inkább hagyj fel ezekkel a baromságokkal, menj el kirándulni, moziba, stb.
2012. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ha vasárnap volt pé-d, és tényleg megtörtént a fogamzás, akkor kb vasárnaphoz két hétre ágyazódik csak be rendesen, és akkor zár a méhszájad is,nem rögvest.

No para, minden jót, sok sikert :)

2012. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Semmi gond, ne aggódj. Úgy látszik sokan nem ismerik a méhnyak tapintásos vizsgálatát, mint peteérés időpontját meghatározó módszert. Magam még sosem próbáltam, nekem megfelel a hőmérőzés is erre a célra, de van aki ezt is alkalmazza.

Ez a nyitottság valószínű még a peteérés miatt van, majd bezáródik. Ne izgulj ezen. A hozzá nem értőkkel meg ne is törődj!

Sok sikert!

2012. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!