Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, nem szabad magam...

Tudom, nem szabad magam pitiszkálni de furdalt a kíváncsiság?

Figyelt kérdés

1 hetem van még a nemvártig ami 22-24 körülre esedékes

de olyan sok mindent olvastam a neten a méhszájról hogy azt írták terhesség esetén fent van és zárt.

én most szépen legugoltam és megpróbáltam kitapintani, de annyira fent van hogy nem érem el.

akkor most reménykedhetek vagy ne vegyem ezt alapul


tünetem nincs túlzottan annyi esetleg hogy a hasam görcsöl, és a mellem , olyan érzés mintha húznák lefele..


ne toljatok le mert nyúlkáltam de nagyon kiváncsi voltam.



2012. febr. 16. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Bírd ki még azt az 1 hetet.
2012. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még 1 heted van a mensidig, ilyenkor még nincs jelentősége annak, hogy milyen a méhszáj. Ilyenkor mindig fenn van, majd a mensi ideje felé lehet esetleg következtetni valamire, mert ha mensi lesz belőle, akkor lejjebb ereszkedik, és nyíltabbá válik, terhesség esetén viszont fenn marad. Ilyen korán ne keress tüneteket, koraiak lennének. Majd egy hét múlva kiderül, türelem.
2012. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még 8 hetes terhesen is lent volt a méhszájam... tehát esetenként nem lehet erre alapozni!
2012. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!