Csak kivancsisag?!

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok es borzasztoan lusta:) renovaljuk a lakast festes meg minden de szegeny ferjem csinal mindent mert en meg se birok mozdulni erzem minden mozdulat kinlodas milyen nemu gyerekre utal a lustasag?
2011. nov. 29. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hisz nincs egy olyan nap, h nem halnék bele a lustaságba, az álmosságba! Néha muszáj napközben is lefeküdnöm, mert nem bírnám ki estig!
2011. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hallottam már babonákat, de a lustasággal kapcsolatban még nem.

Én fitt voltam, és nem igazán lustálkodtam és lányom lett. Sógornőm egyedül festette ki terhesen a lakást, fia lett.


De ha tippelnem kellene neked, akkor legyen fiú mondjuk.

Majd azért írd meg milyen nemű a babád, ok?

2011. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
okes :) eskuszom csinalnam meg mar fejbe eldontottem ma is pkl huto surolas meg minden ilyen kis aprosagok de egyszeruen nem megy :( es ez nekem faaaaj mert nem haladunk 2 hete szana szejjel all a lakas...
2011. nov. 29. 20:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a fiúval bármit megcsináltam (bár Ő a 2.gyerek így nem is volt módom pihengetni) a lánnyal meg sokat aludtam,feküdtem, fáradt voltam. De különben van egy időszak a terhesség alatt -Te épp ott tartasz- amikor álomkór van.
2011. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ez mostanában nekem terhesség nélkül is megy...

őszi fáradtság...

2011. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kéne kérdezni az orvost, mert lehet vérnyomás probléma is, vagy túlzott súlygyarapodás, vagy a szív van túlterhelve, esetleg ödéma.

Nekem a második terhességem volt ilyesfajta és voltak gondok, toxémiás lettem.

2011. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Álomkór 3 hónapos korig van, tényleg nézesd meg, nincs e vitamin, vas stb. hiányod, mert 22 hetesen azért nem normális, hogy ilyen lusta vagy.
2011. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
en is felek hogy valami gond van mert egyik terhesegemmel se volt ez, hogy ennyire lusta legyek igaz hiztam is. az a baj hogy akarmit csinalok ha a jatekokat oszepakolom a gyerekek utan ugy kifaradok hogy borzaszto lehet a szivem lenne megterhelve a hizastol ?
2011. nov. 29. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Talán túl vizes vagy. Vagy tényleg a hízás az oka (mennyi plusz van rajtad?).

De inkább szólj az orvosnak is és védőnőnek is. Jobb félni, mint megijedni.

2011. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok vizes egyaltalan azt mondta volna a doki is se nem vagyok bedagadva haaat a hizas az kb olyan 8 kilonal tartok eddig de mindig azt mondjak hogy semmi baj amugyis tul sulyos vagyok
2011. nov. 29. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!