Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől férfias egy férfi?...

Mitől férfias egy férfi? Elsősorban nők válaszait várom.

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 14:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha magabiztos, van önbizalma, jó abban, amit csinál, ha fel lehet rá nézni. Ha a nő biztonságban érzi magát mellette, akkor férfiasnak látja. És persze ha kedves és gyengéd is, az se hátrány... :)
2010. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem attól, hogyha meg tud védeni engem, kiáll mellettem. :) És persze ne csak engem tudjon megvédeni, hanem saját magát is! Azt nézni is rossz, ha egy fiút/férfit fél perc alatt elbizonytalanítanak. De ha tévedett, akkor azt ismerje be.

15L

2010. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Határozott, nem affektál, nem szőrteleníti a lábát/mellkasát/hónalját, normális ruhákban és frizurával jár, nem emós ruhákban, nem sminkel, a parfümjét csak közvetlen közelről érzed, nem öt méterről... satöbbi :)
2010. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

huha....csak az en paromrol tudok velemenyt mondani:

szereto,aranyos,vicces,gondoskodo,kiszamithato,mindig gondol ram,olelo,beteg vagyok apol,kedvembe tesz,ugyanakkor ferfi a hazban,a kerti munkat aranyosan keruli de megcsinalja elobb vagy utobb,meg a nagyon remes kajamra is azt mondja,hogy koszonom szepen finom volt.,8 eve vagyunk egyutt de egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor veszekedtunk.oh fulig szerelmesek vagyunk egymasba ennyi ido utan is.

2010. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%

pénztárca, nagy BMW és máris férfias a legocsmányabb pasi is!

ez így van, kár tagadni kedves aranyos lányok

2010. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
ja es meg a semmibol is penzt csinal,soha nem volt es szerintem nem is lesz senki munkasa.ez a z o szlogenje.
2010. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Én nem értek egyet az egyik hozzászólóval. Szerintem szőrtelenítse a hónalját mindenképp, mert az már igénytelenség. Mellkas attól függ. Karját lábát, azt ne. Legyen humora, tudjon a sarkára állni, legyen önbizalma, ha már elmúlt 30, akkor legyen egzisztenciája és nem azért, hogy engem eltartson, hanem mert nekem is van. Legyen előzékeny, de ne legyen papucs. Legyen ízlése. Éreztesse, hogy nő vagyok mellette. N/31
2010. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

van megjelenése,kisugárzása,magasabb nálam annyival hogy magassarkút huzhassak a 175 centimmel

nem áll órákig a tükör előtt,nincs rózsaszin ruhája,nem hisztizik feleslegesen,de képes kedves figyelmes lenni

2010. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy igazi férfinak jó a megjelenése. Jóképű, de ha átlagos a kinézet az sem baj, mert ha van kisugárzása akkor az már jó. Emellett kedves, udvarias, határozott, vannak céljai. Én szeretem ha egy pasinak jó a humora.
2010. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Attól hogy normálisan viselkedik, pl. a verekedés meg ilyenekről sok pasi azt képzelik hogy férfias dolog, de az inkább csak gyerekes.

Férfias ha jól bánik a nőkkel, nem néz le és nem ítél el másokat csak mert nem tetszik neki/nem ért egyet vele, képes pozitívan állni a dolgokhoz és kitartóan végigvinni amit elkezd bármilyen nehéz is, határozott, őszinte és becsületes.

A külsőnek semmi köze a férfiassághoz, szóval az teljesen mindegy.

25L

2010. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!