Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől férfias egy férfi?...

Mitől férfias egy férfi? Elsősorban nők válaszait várom.

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 14:33
1 2 3
 21/23 igabcsy ***** válasza:
100%

Számomra a férfias férfi az, aki egyszerre felel meg bizonyos külső és belső tulajdonságoknak is.

Belső tulajdonságok:

- legyen határozott véleménye a dolgokról

- tisztelje bennem a nőt

- kettesben tudja kimutatni a szeretetét

- legyen tájékozott a világ dolgairól

- jó szakember

- és fantasztikus humorral megáldott.

Külső tulajdonságok:

- legyen magasabb nálam legalább 10-15 cm-el

- nem érdekel, hogy a lábát szőrteleníti vagy sem (de kimondottan tetszik, ha az intim testrészeinél ügyel rá, hogy ne legyen "bozontos".

- tetszenek a markáns, férfias arcéllel megáldott pasik

- testalkatra: legyen sportos kinézetű (nem izomagyú). De ha választani kell, akkor inkább kicsit macis mint kígyótestű.

- kimondottan szeretem a sportosan elegáns öltözködést. (pl. vászon nadrág, ing, sportos zakó, nyakkendő akár mellőzhető is, de nem árt)

- mindenképp legyen ápolt, borotvált, jó illatú.

- kimondottan taszít a csúnya, rágott köröm, és az ápolatlan vagy hiányos fogak.

Lehet, hogy lesz aki azt mondja túlságosan igényes vagyok, de nekem ezek fontosak, mert én ilyen vagyok.

2010. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy sokan válaszoltatok. Jöhet még. :)


Sajna bennem nincs semmi férfias, majd 150 év múlva talán lesz.:)

2010. máj. 24. 18:28
 23/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szerintem mindenkiből ki lehet hozni a maximumot, bármilyen vagy! A sport fontos, az is h jártas legyél a hétköznapi dolgokban, legyen saját véleményed, és elképzelésed az életről. Legyenek céljaid.Szóvakl az ember tudja fejleszteni kivül belül magát. A külső kevesebbet számit mint gondolnánk! Az erő, bátorság fontos! Meg h legyen laza is a pasi, ne görcsöljön. amugy meg mindenki megtalálhatja a hozzá valót, mert a nőknek is különböző az izlésük.
2010. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!