Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért költik a nők a pénzt? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért költik a nők a pénzt? Mire költik a nők a pénzt? Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!

Figyelt kérdés

Miért és mire költik a nők a pénzt?


Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!



2013. febr. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
48%
Ja, ha kötelező is van, akkor 10.000. És el is fogyott a havi pénzem. Ennyit ér.
2013. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
8%
Na látom jól lepontoztal a kis álszentek :)
2013. febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%

22-nek!

Csak azt ne mondd, hogy te semmire se költesz, nincs se ruhád, se nem eszel se nem használsz vizet stb. nagyon durván általánosítanak egyesek, persze vannak kirívó esetek, de a nagy átlag arra költ amit itt felsoroltak, mivel nem is tud extra drága dolgokra költeni, főleg ha már van gyerek is. Az átlag az nem a szélsőséges.

2013. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%
Miért általánosítasz? Akkor ennyi erővel az összes férfi alkoholista.
2013. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
71%

"Csak azt ne mondd, hogy te semmire se költesz, nincs se ruhád, se nem eszel se nem használsz vizet stb"


Már megbocsásson senorita, de hogy lehet ilyen válaszokat adni egy ilyen kérdésre? Minden közgazdaságtani könyv legelején a szükségletek témakörben van egy kis piramis,aminek a legalján a fiziológiai szükségletek állnak (aki látott már ilyet az tudja). Most minek írja oda mindenki hogy kajára,vízre,rezsire,mikor az ember megélhetése erről szól és magától értetődő, hogy ahhoz hogy egy emberi élőlény egy emberi társadaloban éljen,ahhoz fel kell öltöznie és tápanyaggal kell ellátnia a szervezetét,na meg jó esetben fedél van a feje fölött,ami költségekkel jár. Ezt mi a francér kell leírni? Talán a kérdező azt hiszi, hgogy a nők fényevők és télen a város széli erdőben egy barlangban élnek? Ha meg nem írom le, hogy én szoktam ételre is pénzt költeni,akkor talán előfordulhat hogy én nem eszek? Gondolkodj már.

2013. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
0%
És ha megnéznéd,figyelmesen szóról szóra elolvasnád a válaszomat,akkor rájönnél,hogy mit írtam. De nem ti itt egy-két nem tetsző szó miatt lepontozzátok az embert és lehurrogtok hogy általánosítok,pedig pont leírtam, hogy egy-két kivétel alapján nem lehet megítélni az általános vásárlási szokásokat,pont én írtam le. És azt is én írtam le, hogy a tapasztalataim szerint és én még nem láttam.... na mi nem tetszik ebben ?
2013. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
79%

26-os vagyok.

Például én nem pontoztalak le. Szerintem "lehet puffogni" miatt pontoztak le, mert ez az általánosítás. Nem azzal van baj amit írsz, hanem azzal, ahogy.

A férfiak rengeteg pénzt elköltenek kocsira például és egyéb kütyükre. Pedig járhatnának ők is tömegközlekedéssel dolgozni. A nők nagy része is azzal jár. A kocsi, horgászás, dohányzás, ivás nagyságrendekkel több pénzt visz el mint az öltözködés.

2013. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%

Azért költöm a pénzt, mert ha nem költeném, nem ennénk és nem lenne hol lakni. :) Én fizetem a számlákat, veszem a kaját, meg az egyéb tisztító/tisztálkodó szereket, stb. Mivel nincs akkora keresetünk, hogy azon kéne gondolkoznom, hol verjem el a maradékot, mindennek megvan a helye. Amúgy a férjem többet költ, ha lehet így mondani. Vannak megszokott pipiere cuccai, amiből egy adott márkát preferál, nekem nincsenek ilyen dolgaim. Ez mondjuk féléves szinten jelent csak pénzbeli különbséget. Pl. mivel télen is kint dolgozik sokszor, kirepedezik a bőre ha nem keni és drágább testápolót használ, ami tutira bevált. Nekem mivel nincs ennyire igénybe véve a bőröm és nem szárad ki annyira, jó a kevésbé drága is. Vagy ott van a parfüm. Ő 2-3félét szeret, azokat vesszük, én szeretek újakat kipróbálni. Szóval mások a vásárlási szokásaink. A havi rendszerességű bevásárlások meg nagyjából egálra jönnek ki. Ugyanannyi tusfürdőt veszek mindkettőnknek, neki mondjuk borotvagélt, nekem tampont is, értelemszerűen kinek mi kell. :)

Ezen kívül a kutyáinkra költünk még. Ruhát meg akkor szoktunk venni, ha kell. Mondjuk ha magamnak kéne vásárolnom nem bírom ki, hogy akkor már ne vegyek neki is valamit, de ez sem havi szintű. Most mondjuk ősszel vettünk neki 2-3 pulcsit, nekem jó volt a tavalyi. Majd tavasszal vennem kell nadrágot, de neki is.

Szóval a kaja vásárláson kívül akkor szoktam pénzt költeni, ha tényleg kell valami. Olyan nem nagyon történik, hogy sétálok hazafelé és "véletlenül" veszek 4 felsőt, meg 2 cipőt.

2013. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
91%

Sok a csekk, biztosítás, fogy a wc papír, mosópor, öblítő, fogkrém, kenyér, liszt, zöldség.. az ÉLETRE.


Nagyon sok családban a férfiak egyáltalán nem foglalkoznak olyanokkal, hogy csekk fizetés. Javaslom mindenkinek szedje egyszer ő össze az összes csekket és vigye el befizetni, valószínűleg nagyot fog csodálkozni.


Mikor mi ebbe a lakásba költöztünk a drága ház ura jött haza kezében egy boríték, ez meg mi? Fűtés? De még most fizettem be! Mondtam neki, hogy az múlt hónapban volt, minden hónapban szokott jönni a 25 ezres számla... szoktunk is beszélni róla, de úgy tűnik annyira nem is tudatosul...

2013. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
62%

- A ruhavásárlások 65 százalékát nők bonyolítják le, ugyanis nemcsak maguknak, de sokszor a gyermekeiknek és a férjüknek/párjuknak is ők vásárolnak.

- Az autók 52 százalékát – beleértve a kisteherautókat is – nők veszik, a vásárlások 80 százalékát pedig befolyásolják. Nők nemcsak maguknak vesznek autót, hanem a gyermekeiknek is, de abban is vétójoguk van, hogy a párjuk milyen autót vesz.

- A szórakoztatóelektronikai termékek 45 százalékát nők veszik meg, a vásárlások 61 százalékát pedig befolyásolják.

- A családi egészségügyi kiadások 80 százaléka kapcsolódik a nők döntéséhez.

- Az utazások 70 százaléka női döntés.

- A biztosítási, befektetési és nyugdíj-megtakarítási döntések nagy többsége mögött is a nők állnak: a nők 90 százaléka vesz részt olyan döntésekben, amelyek a háztartásuk nyugdíj-megtakarításaival és egyéb befektetéseivel kapcsolatos.

- A házvásárlások 20 százalékát bonyolítják nők, 91 százalékában pedig befolyásoló tényezők.

- A borvásárlások 55 százalékát nők végzik.

- A játékkonzolok vásárlásánál már 40 százalékra tehető a női vásárlók aránya.


Forrás: [link]

2013. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!