Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért költik a nők a pénzt? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért költik a nők a pénzt? Mire költik a nők a pénzt? Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!

Figyelt kérdés

Miért és mire költik a nők a pénzt?


Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!



2013. febr. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit jobban be kéne segíted a háztartásban és tudnád. Gondolom, fogalmad sincs, mennyi a rezsi, az élelmiszerárak, stb.

Elég gáz mentalitás, hogy mindent ráhagyni a nőre, aztán hisztizni, hogy sokat költ. (Nős férfi vagyok.)

2013. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Azért örülök, hogy néhànyan tudjàk, hogy a maslovi piramis nem Egyiptomban talàlhato.
2013. febr. 22. 12:07
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
én nő vagyok, de válaszolok. Fodrászhoz kb. évente megyek, max félévente. Műköröm csak az esküvőmre volt felrakatva. Ruhát évente kb. 1-2 pár csizma, nyárra papucs és kész + 1 edzőcipő, ha kell. Kabát kb. 4-5 évente. Kozmetikushoz nem járok, általában veszek bőrápolószereket DM-ben, níveát a kezemre és kész. Ezen kívül másra nem nagyon költök. Kajára, ha nem főzök, veszek főtt kaját, vagy elmegyek a barátnőimmel, akkor már lelkiismeret furdalásom van, hogy mennyit költöttem. Nem gondolom, hogy többet költenék, mint a férjem.
2013. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
75%
Én nő vagyok én kezelem az egész család pénzét, nem véletlenül. Istenadta tehetségem van hozzá hogy még azt a kevés bevételt is úgy osszam, hogy minden meglegyen. A rezsi a kaja a kisfiamnak amire szüksége van. S még marad is pár ezer forint belőle.
2013. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
67%

W-vel írjuk a Maslow-t. És most a kilencedikes közgáz tudásodra vagy büszke?


Ez így nagyon béna kérdés. Az már sokkal érdekesebb lenne, hogy kinek van valami dilije, amire sokat költ, mennyire fontos az neki, mit nélkülözne érte.

2013. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

A kötelezőkön kívül mondok példákat hogy én mire szoktam költeni. Csak azokat írom amiket csak magamra költök, pl mozizni a férjemmel szoktam, az nem tartozik ide.

- fordász (3 havonta 12.000)

- kávézás barátnőkkel (hetente 1500)

- kozmetikus (havonta 2000)

- ebéd a munkahelyen (kb hetente 2x ha nem viszek ebédet 2000)

- szépségápolási termékekek, és egyéb higiéniai cuccok (kéthavonta kb. 15000)

- ruhák, könyvek (félévente 20000)

- tankolás (havi 10000)


Hogyhogy miért? Mert az embernek vannak igényei. Nem hiszem hogy amikre én költök az luxus lenne, vagy furcsa.

2013. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: az nem maslovi hanem Maslow ha jól emlékszem. Elég rég tanultam, de a legtetején az önmegvalósítás áll, az alján meg a fiziológiai szükségletek. Mivel ezeket ki tudom elégíteni, társas igényeim is vannak (ebből adódik a kávézá költsége pl), szükségem van mások elismerésére (ezért örülök hogy írtad hogy jó ha valaki tudja hogy nem Egyiptomban keresendő, és én tudom :)) )
2013. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfiak elvárják a nőktől, hogy szupermodellként nézzenek ki 0 forintból, de nulla forintból, különben megcsalja. Imádunk általánosítani, ugye?
2013. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
23%
Én nem értem mit kukackodtok ezen a pár betűn? Maslow,maslov,aki tudja miről van szó,az megérti maslovi piramisként is, nem kell játszani a kétlábon járó helyesírási szótárt,mert ez elég visszataszító ebben a konkrét esetben.
2013. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%
Mondta, aki felvilágosított mindenkit valamiről, amiről mint kiderül azt se tudja, hogy kell leírni.
2013. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!