Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet? :S Elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet? :S Elsősorban érettebbek és fiúk válaszait várom, hátha tudnak segíteni :S

Figyelt kérdés

Barátommal 4 és fél hónapja vagyunk 1ütt. Ő még szűz, és nem is akarta nagyon elhamarkodni a dolgokat... Viszont pár napja lefeküdhettünk volna 1mással, de ott lent becsődölt:S Ha ecceri alkalom lenne, azt mondanám előfordul... De 2 napra rá újra 1ütt aludtunk, és ugyanaz történt :S

Mitől lehet ez?

Egyébként szokott neki állni, csak olyankor olyan körülmények között vagyunk, h biztos nem lehet semmi...

Sztem izgul vagy fél és amiatt van... Szerintetek?

19/L (a barátom szintén 19)


2010. júl. 12. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgul, mivel az első, és ilyenkor még csak sejtése sincs róla, hogy mi lesz, mit hogyan csináljon...az a baj, h ez a fejében kéne, hogy eldőljön. Te maximum azzal bátoríthatod, ha többször odanyúlsz és simogatod, az ágyon kívül is.
2010. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgul, így van. Türelem kell hozzá.
2010. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én fiú vagyok, de ilyen mértékű izgulás szerintem már nagyon durva. Én 18 évesen vesztettem el, de ha ennyire görcsöltem volna, mint a barátod, lehet orvoshoz fordultam volna.


De nem azt mondom, hogy neki is kell, szerintem csak beszéljétek meg. Kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt, nem olyan nagy dolog az. Biztos amiatt van, hogy izgul, amit egyáltalán nem kéne. Ezt mondd neki te is, hogy ne legyen ilyen.

2010. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok srácnál előfordul ez a jelenség, ha az első alaklomról van szó. Ez még egy párszor elő is fog, ha ez az első alkalom.

Ami a lényeg: Még véletlenül se éreztesd vele, hogy ez baj (ez elég mély nyomot hagyhat benne) és légy türelmes. El fog múlni, ha már magabiztosabban érzi magát melletted az ágyban is.

26/F

2010. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

akció előtt érdemes kézbe venni a szerszámot, és rántani rajta, akkor talán bírni fogja, és nem sül fel idő előtt.


amúgy én is ebből jöttem rá, h a barátom szűz volt, pedig nyomatta a dumát, h neki már volt nője...

nem bánom, mert mostanra nagy májsztró lett, ettől még a tény, az tény marad :D

2010. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

sajnos nem fog elmúlni, egyre feszültebb lesz és szakítani fogsz vele a negatív élmények miatt

Sajnálom, ez az igazság, kár lenne hitegetni. A nő úgy van bekódolva, hogy a megtermékenyíteni képes alfa hímmel párosodjon.

2010. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a stressz, a megfelelni akarás izgalma. Előfordul sajnos. Nagyon sok múlik rajtad, hogy ez elmúljon. Nyugtasd, kényeztesd, mert ha ez rögzül csak pszichológus tud segíteni.

A következő "akciókra" ne készüljetek. Csak, ha spontán jön akkor kezdjetek bele. De a neten a szituációs impotenciára keressetek rá.

2010. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Minden bizonnyal arról van szó, hogy a barátod erősen gátlásos. Blokkolja a teljesítési kényszer.Bár kívánja a szexet, mégis bepánikol, hogy esetleg nem fog sikerülni és le fog égni előtted. Most minél jobban erőltetitek, annál rosszabb.Ha szereted, akkor türelmesen kell vele bánni. Mostanában nem szabad erőltetni a közösülést, hanem inkább csak pettingelni, hangsúlyozva hogy semilyen teljesítési kötelezettsége nincs. Így lassan feloldódnak a gátlások és miután azt látja, hogy Te nem becsülöd le a kudarcért rövidesen magátol megoldódik helyzet a legtöbb esetben. Ha ez sem vezet eredményre és fontos Neked a fiú feltétlenül forduljatok pszihológushoz. Egészen biztos, hogy fog tudni segíteni.
2010. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha te már nem vagy szűz akkor görcsölhet amiatt is hogy megfeleljen. Szar belegondolni, hogy nem tudja azt nyújtani amire vágysz. Szóval finoman add tudtára, hogy fantasztikus lesz, akármi is lesz. Próbáld megnyugtatni. Végső soron marad az orvos:S
2010. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Am mindig mondogattam neki, h nincs semmi baj, és h nem kell erőltetni :) Én tudok várni, és eszemben sincs szakítani :)
2010. júl. 13. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!