Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért költik a nők a pénzt? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért költik a nők a pénzt? Mire költik a nők a pénzt? Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!

Figyelt kérdés

Miért és mire költik a nők a pénzt?


Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!



2013. febr. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
93%
Talán azért gondolja hogy férfi vagy, mert egy nő nem kérdezi meg hogy mire költ egy nő...
2013. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
89%
Na meg annyi hímsoviniszta, nőgyűlölő férfit láttunk már ezen az oldalon megnyilvánulni, hogy azt hiszem, egy picit mindenki paranoiás egy ilyen kérdés láttán.
2013. febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
59%
Valami baj van?
2013. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
16%

Hát elég érdekes és ferde válaszok születtek. Még ilyet, hogy ugyanarra költik a pénzt,mint a férfiak....persze ha ez így lenne,akkor a piac ehhez alkalmazkodna,de a tény az, hogy sokkal nagyobb a női holmik kínálata. Én nem tudom ki szokott itt vásárolni, akármilyen ruhaüzletben,illatszerboltban sokkal nagyobb (akár 3-4-szer) a női holmik kínálata,mint a férfi. Logikus, hogy a piac már rég tudja, hogy a nők többet szeretnek vásárolni,válogatni,ezért így alakítja ki az árukínálatot,na meg az árakat (a női ruhák olcsóbbak).


Ennyi erről.


A másik, biztos mindenki tud mondani mindkét nem részéről mániákus vagy túlzó vásárlási szokásokat és ezt általában bizonyítékként próbálják meg bemutatni saját állításaikra, mint ha csak pár ember szokása lenne az etalon....


Viszont a mai világban nem lehet kijelenteni, hogy a nők vagy a férfiak költenek hasznosabb vagy haszontalanabb dolgokra. Én egy jellegzetességet mindenképp észreveszek, hogy mindkét nem mániákusan költ státuszszimbólumokra (a szó tág értelmében).


A férfiak karóra,autó és ami az autóhóz még hozzátartozhat (és itt nem arra gondolok, hogy valakinek egy középkategóriás négykerekűje van és azt mondjuk szervizeli,mert egy sz.r az egész).


Az öltözködésre szánt pénz mindkét nemnél lehet túlzott,de nem árulok el nagy titkot,hogy a nőknél sokkal nagyobb mértékekben van jelen. Egy nő egyfolytában méregeti a többi nőt, hogy milyen a ruhája na meg nekünk férfiaknak is tetszeni akar, így hát nagyon sok abban leli örömét,ha minél szebb és kihívóbb ruhát vásárolhat magának,felhivva ezzel a figylmet magára (lehet puffogni, de ez van).


A szépségápolási holmik terén én még nem láttam olyan nőt,akinek ne lenne egy vagonnyi kencéje. Még a barátnőmnél is akik nem éppen a gazdagságukról híresek és sokszor arról megy a kupaktanács hogy kaját vegyenek vagy az albérleti díjat fizessék be, még ott is ezernyi cucc van. Samponból,testábolóból,perfümből is többféle. Persze ez egy egyedi eset, de én az eddigi tapasztalataim alapján még nem láttam olyan hölgyet aki ezeken spórolna.

2013. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
100%

Létfenntartásra költöm.


De ha megtehetném, akkor utaznék, sokkal többet járnék moziba, színházba, szórakozni, kikapcsolódni. Elhívnám magammal a szeretteimet, hogy ők is élvezzék az élet napos oldalát. Talán egyszer majd így lesz.:)

2013. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%
Úúúú nagyon csúnya az általánosítás. Hogy mire költöm? Kajára. Ha én elmegyek a boltba, veszek kenyeret, lisztet, tejet, tojást stb. Ha elküldöm a páromat, akkor ezek felét megveszi, plusz chipset, csokit, kólát :) Miről is beszélünk?
2013. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
92%

Bocsánat, hogy nő létemre válaszolok, de én jobban tudom, mire költök, mint a férjem. :)

Szóval kajára és a férjemre. Néha még a gyerekekre és a férjem anyukájára is. Néha elgondolkozok, hogy milyen lenne, ha azt a pénzt, amiért annyit dolgozok, magamra költhetném, de sajnos nem így van. És én hülye, 18 éves korom óta férjnél vagyok, már az első fizumból a gázt köttetük be, így nem is tudom, milyen az, amikor az ember magára költ. A férjem jóval többet eszik, mint én, több áramot használ (tv, számítógép, ilyenek), és kevesebbet keres. Olyan igazságtalannak érzem az életet! :(

2013. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem élelmiszerre, tisztálkodási szerekre költi. Ha nagyon muszáj néha ruhára. Kb ennyi. Ő pont az a fajta nő, aki utál vásárolgatni, így nem is teszi. Még boltba is én járok többnyire.
2013. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim válasza:
91%

Én is nő vagyok, de megcáfolnám az előttem írót. Nekem nincs sok kencém, összesen egy szemhéjtusom, egy szempillaspirálom meg egy majdnem 100színű szemhéjfestékem van, azt is ajándékba kaptam.

Télen kézkrém, mert iszonyatosan kireped a bőröm, de ennyi. Az arcomra semmi nem kell, mert szerencsém van a bőrtípusommal, de szerintem akkor se használnék alapozót, ha kéne, mert sokkal rondábbnak tartom, ha valakinek látszik, hogy meddig keni be a fejét, mintha inkább a rendes bőrét látnám.


Egyébként: Leginkább kajára, és a rezsire költünk, mivel én lisztérzékeny vagyok, így drágább a kaja (egy rendes liszt ára, amiből lehet is valamit csinálni 1000ft/kg-nál kezdődik), amire pluszban költünk, az a 3 kutya, és időnként egy kis nasi.

Régebben vettünk egy csomó fölösleges innivalót, meg rágcsálnivalót, de összeírtuk mennyit költünk egy hónapban 1-1dologra, és kiszórtuk a fölösleget.

Mivel dohányzunk azt is figyelembe vettük, hogy jobban megéri tölteni a cigit, mint mindig megvenni dobozonként.

Ezen kívül félévente egy-egy ruha, időnként fodrász, mert festeni magamnak is tudom, vágni meg bárkit meg tudok kérni, hogy vágja le, nekem a menstruáció miatt a tampon, betét, de túl nagy különbség kettőnk költekezésében nincs.

Szerintem ez is megegyezés alapján megy, meg ha most tényleg férfi vagy és olyan nőd van, aki költ, mint a hülye le kell vele ülni beszélni.

Bár én ha férfi lennék, biztos olyan barátnőt/párt keresnék, aki nem költ fölösleges dolgokra, ha nincs miből.

Ha van, az más.De akkor is ésszel tegye.

2013. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
61%

Drogériában kb havi 10 000-et hagyok ott, van ebben tusfürdő, sampon, dezodor, körömlakk, arc vagy kézkrém, 1-2 apróság.


Nagybevásárlás: 20 000 minimum elmegy, de ami kell, az kell.


Ezen felül heti 15 000-20 000 Ft a kaja.


Ez már 110. 000


Csak az én csekkjeim: Casco, tv+internet+telefon: 25 000 Ft, de mondom, ebben semmi rezsi nincs még.


Pelus 3 gyerekre 15. 000 Ft


Ez már 150 000.


1-2 ruha ( nem tök drágák, vagy akciós, vagy angol)5000 Ft


Betegség esetén 5000 Ft + tápszer a két kicsinek: összesen 10 000 a gyógyszertár:


Ez 165 000 Ft.


Tankolok: 10.000 Ft.

Nagylánynak ebéd a suliban: 5000 Ft

Aerobic neki: 5000 Ft


azaz 185. 000 Ft, rezsi nélkül, és akkor semmi extra nem volt, de azzal is számolhatunk egy 10.000-et, pl múlt hónapban gázszerelő volt, most majd a vízvezeték szerelő jön.


Akkor így havi 195.000 Ft-on megy el, amiben nincs rezsi, osztálypénz, bérlet, színház ára, és nem vettem semmi nagy dolgot.

2013. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!