Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért költik a nők a pénzt? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért költik a nők a pénzt? Mire költik a nők a pénzt? Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!

Figyelt kérdés

Miért és mire költik a nők a pénzt?


Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!



2013. febr. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
15%
És ha nem tudja hogyan kell pontosan leírni w vagy v betűvel,akkor ebből te milyen messzemenő következtetéseket tudsz levonni? Mert én ebből csak azt tzudom megállapítani, hogy nem volt kedve megjegyezni, hogy melyikkel kell,mert a lényeg nem egy betűn van. Akkor lenne lényeges egy betű, ha Bukarest vagy Budapest lenne a téma (pontosabban ha jól számolom 2)
2013. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
10%
Ja most megint jön a lepontozósdi,mert ugye ha már nincs értelmes válasz,akkor valamivel vissza kell vágni...:)
2013. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, szerintem pusztán annyiról van szó, hogy mindenkinek leesett -látva a százalékodat- hogy veled nem érdemes értelmes, érvelős vitába kezdeni.
2013. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
12%
Hát elég életszerűtlen a megállapításod. Te is csak a kifogásokat keresed, de nem tudsz válaszolni erre az egy kérdésre,milyen messzemenő következtetést lehet levonni abból,hogy nem írt helyesen 1 betűt? Mert itt néhányaknak nagyon nem tetszett. Feltételezem az értelmi képességére akartak ezzel utalni,de akkor érveljenek. De érv nincs. Én meg kérek.
2013. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk már megszokhattam volna, hogy itt érzelmi pontozás és érzelmi alapon műkődő igazságosztás van,még is mindig belemegyek a logikus összefüggésekbe, na midegy ez az én hibám. Egyébként mindig ez van. Felteszek egy tök logikus kérdést és mindig azzal jönnek, hogy kevés a százalékom,meg a szeméyleskedés. Nem a személyeskedéssel van baj,mert tökre emberi tulajdonság,én is szoktam,csak önmagában a személyeskedés nem ér semmit,ha nincs mellette kőkemény logikus okfejtés. Én kifejtettem. Szerintem ha valaki nem tud pontosan leírni egy idegen szót,nevet egy internetes oldalra,attól még a lényegét értheti, sőt az is lehetséges,hogy még jobban érti,mint aki azzal kukacoskodik, hogy nem v,hanem w. De ezen az alapon aki mondjuk diszlexiás az semmit sem fog fel a körülötte lévő világból,mert alig tud valamit helyesen leírni. Szerintem meg nem így van. Ennyi.
2013. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%

Maslow a neve. Ha elrontja, akár egy betűvel is, az nem az. Ha a te nevedet elírom egyetlen betűvel, az már nem a te neved.


Ráadásul okoskodni akart. Ami jól is sikerült volna, nekem semmi bajom az okoskodással, hobbimnak mondanám, de amiben okoskodik, azt tudja helyesen leírni.


Ha angolul kicsit is beszélő ember meglátja a Maslow szót (nevet), tudni fogja, hogy kb. "mezló"-nak ejtjük; ha valaki "maslov"-nak írja, nagy eséllyel "v"-vel a végén ejti is ki.

2013. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó kommentem,mert már unom. Csak egy józan paraszti okfejtés. Nem az a lényeg, hogy a kommunikáció révén megértsük egymást? De. Felfogtad,megértetted, hogy mit akart mondani a kérdező? Meg. Innentől kezdve reszelheted a f.ngot, hogy de így,de úgy mi van ha,mi van ekkor,amakkor.Megértetted,vagyis a kommunikáció sikerült.
2013. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg, javaslom hogy holnaptól építsük le az anyanyelvünket is, mert minek választékosan, vagy éppen tiszta kiejtéssel beszélni, ha anélkül is megértjük hogy mit akar a másik?!
2013. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amúgy férfi vagy? Ha igen, sajnálom a feleséged.


Én nő vagyok. Ruhát tavaly nyáron vettem magamnak, de csak mert esküvőre mentünk és akkor is csak egy felsőt.

Gyedet kapok, 72 ezer forintot, abból kifizettem a rezsit, maradt 42 ezer. Ezt beosztottam úgy, hogy 2 pelenkás gyerekem van. Ez a 42 ezer elég volt 3 hétre, vagyis heti 14 ezret költöttem. Ebben magamnak semmi extra nem volt, csupán amit én is megeszek, de van mikor az én ebédem vajaskenyér. Veszek húst, gyümölcsöt, de azt is csak azért, mert a gyerekeknek mindennap adok gyümölcsöt, akkor zöldségek, krumpli, rizs, tészta, étolaj, liszt, cukor, kávé, tej, egyéb fűszerek, kenyér. A gyerekeknek édesség, mert hát ugye gyerekek, pelenka. Gyerekeknek lázcsillapító, mikor már nagyon kevés van, ugye annak mindig kell itthon lennie, vitaminkészítmény, szintén csak a gyerekeknek. Akkor öblítő, mosópor nem kell mindig, egy nagy 8 kg-at vettem, sokáig elég. Tusfürdő, gyerekeknek is, akkor popsikrém, testápoló. A női ruházati osztályra már rá se nézek, gyerekeknek veszek ruhát, de inkább nekik is turkálok, zokni, alsóneműt viszont csak újat veszek nekik.

Akkor a párom majdnem minden nap kap legalább 1 doboz sört, ugyanúgy megkapja a tisztálkodási szereket, zokni, alsónadrág. Ugye úgy kell főzzek, hogy ő hazajön a munkából 5 óra után, akkor eszik főtételt, mikor megy dolgozni, akkor megint visz főtételt, de mellé még szendvicseket is. Ő keres 110 ezer forintit, amiből év elején kifizeti az éves autóbiztosítást, ugye az 1 évre le van tudva. Akkor vesz magának cigit, hétvégére bort, mellé kólát. Akkor fogfájással egyből magánorvoshoz megy, aki még ilyen meg olyan plusz kezelést csinált még. Mondom neki, a 3 éves fiúnkat is el kellene vinni szemészhez, most 3 évesen kell visszavigyem rövidlátás gyanú miatt, gondoltam, akkor őt is inkább vigyük magánba, mert az SZTK-ban futószalagon mennek a gyerekek. Válasz: Jó, majd.

Na, majd a jövő hónapban kikalkulálom azt is a gyedből.

Jó, a tévét (1400 ft és a netet 2600 ft) ő fizeti. Én fizetem a villanyt, víz, melegvíz, fűtés, közös költség.

Ja, meg 3 havonta Eon-nak 6 ezer a gáz, a főzés miatt.

Akkor 3 hét múlva megkérdem tőle, tud-e pénzt adni, mert el kellene menjek a boltba és teljesen nulla lettem. Mert a családi pótlékot a gyerekeknek fizetem lakáskasszába.

Szerencsére idén megyek vissza a céghez dolgozni, talán jobb lesz.

Na, mondom páromnak, nem-e tudna pénzt adni, elég egy 5 ezres is. Miért neked már nincs? Volt a válasz. Mondtam, jó, akkor ne adj! Ő kifizetett 20 ezret magánorvosra.

Nem is adott. Munka után bement vásárolni, jó kenyeret hozott, meg tejet, aztán gyerekeknek csokit, chipset, fagyasztott pizzát meg ilyen hülyeségeket. Remek. Kaptam 3500 ft-ot. Szuper, főztem belőle kedden és csütörtökön. Úgyhogy mára miután a gyerekek is ettek, pont egy adag maradt, amit neki meg kell hagyni, tehát én nem is ebédeltem, pedig ő a munkahelyére is vitt ma belőle.

Felhívtam, hogy elmegyünk-e ma vásárolni, miért mi kell? Volt a válasz. Nem is tudom, van 2 liter tejem, 10 dkg felvágottam, amit a gyerekek megesznek vacsira. Ja, meg egy kis májkrém. De hétvégére azért kéne valamit főzzek. Jó, majd elmegyünk. Hát, majd kiderül, kb. 1 óra múlva.

Na, és akkor még ott van a telefonszámlám. December óta van előfizetéses telefonom, tőle kaptam karácsonyra, mondtam nem kell előfizetés, elég a kártyás is. De ő ezt megveszi nekem, havi 3500 lehet a számlám, ő kifizeti, olyan mintha annyival feltöltené. Kb. 3 havonta szokta a régit feltölteni, ennyit kaptam tőle. Hát, ma járt le a fizetési határidő, igaz bevallom 4500 ft lett a számlám, de mondtam neki odaadom azt az ezrest. Nos, a számlám még nincs kifizetve, nem is tudom, csak március 4-én, akkor meg már meglesz a következő havi is, remek.

Ja, és mondtam neki, hogy én nem költöm magamra a pénzt, nem arra megy el a pénzem, mikor kérdezte, hogy el is fogyott a pénzem. Erre megkaptam, hogy meg is látszik, hogy nem magamra költöm. Na, ez szíven szúrt, pedig ápolt nő vagyok, de nem öltözök minden nap Plazas ruhákba, mert nem is tudok. Igaz, van rajtam 10 kg felesleg, de istenem, 2 gyereket szültem 2 év alatt. Így is fogyok folyamatosan mert kicsit megvisel az élet.

Na, mi nők kb. erre költjük a pénzt! És idén kezdi a fiam az ovit, aminek örülök, de ugye plusz kiadás, csak a kajája lesz havi 8 ezer. Na, majd ezt is kigazdálkodjuk, ugyis megyek vissza dolgozni. Csak kiváncsi leszek mi lesz vele meg a gyerekekkel, mikor este 10-ig dolgozok majd.

Ugyhogy lassan úgy gondolom, hogy ennyi erővel egyedül is tudom nevelni a gyerekeket, mert szerinte nem tudom beosztani a pénzt.

De látom sok férfi úgy gondolja, hogy mi nők nem tudjuk beosztani a pénzt. Biztos van ilyen nő is, mert van, de ne általánosítsunk, hogy mire költik a nők a pénzt, mert nem minden nő szórja szanaszét 10-20 ezres ruhákra és kozmetikumokra, táskákra, cipőre.

Bocs, hogy nőként leírtam a véleményem, meg hogy ilyen hosszú lett.

2013. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

A nök teremtik elő a család napi müködéséhez szükséges legapróbb dolgokat is és ez sokba kerül.

Ide tartozik az étel de az olyan apróságok is mint az elem a távkapcsolóba, fülhalgatók az mp3-akba,

zokni vagy kesztyű a gyerekeknek sőt a férjnek is.

2013. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!