Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 40 éves házasságban, ahol a felek 60 év felettiek, milyen gyakori lehet a szex?

Figyelt kérdés
Tudom minden kapcsolat változó, és csak tippelni lehet, de mégis?

szept. 15. 12:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
43%

20-folyt.

Az ilyen nőktől alapvetően undorodom. Csak addig guszta a f@sz, amíg jár hozzá a kényelmes élet, a biztonság, és ezt más nő is elveheti tőle. Amikor már ez nincs, akkor mindjárt "meg kell erőszakolni" magukat. Pfujjj, köpedelmek ezek a nők...

szept. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
20: az is lehet, hogy ezej a nők, vagyis van köztük, aki kielégíti a férfét még ha nincs is hozzá nár kedve, nen akarja, de szétteszi neki, pont azért, hogy ne menjen félre a pasi.
szept. 16. 06:45
 23/32 anonim ***** válasza:
40%

#21-es, hát nem tudom, az én anyámnak nagyon jó nyugdíja van, több mint a fizetésem, mivel ledolgozott 45 évet, és jól is keresett mindig.

Ez a korosztály (60-as) egész életében dolgozott, szó sem volt arról, hogy a férfi teremtett volna meg mindent..

Ebben a korosztályban amúgy a nők többsége már özvegy, de amelyik férfi él is még, pont nem a szex a legnagyobb gondja.

Amelyiknek mégis van rá igénye, oldja meg valahogy, egy öregemberrel senki sem akar már szexelni.

szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

9:nem szeretnék belédkötni, de ez a fél mondat: "a szex nemcsaj a külsőségekről szól...." nem értek egyet!

Pont, hogy nagyrészt arról szól, főleg egy férfi esetében!

Fiatalon nem azzal kötöd össze az életedet akihez vonzódsz testileg IS?

szept. 16. 11:08
 25/32 Grizesteszta ***** válasza:
79%
59 eves ferfival elek, en is elmultam 55, de ilyen ertelemben is aktivak vagyunk. Nagyon aktivak.En cseppet rancos, o cseppet tulsulyos, de ez semmit nem befolyasol.Mazlink van?
szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
55%
Az. Én sportos 48 éves, és már vagy 10 éve szexmentes a házasságom. Nem kérek ajánlatokat a pasiktól, és is férfi vagyok.
szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
64%

A fiatal házasoknál sokszor a gyerek(ek) miatt van kevés szex.


Szerintem sok múlik a párkapcsolat minőségén. Persze, egy 18 éves vékony kisfiú/kislány sokkal jobban néz ki, mint a 60-as kissé ráncos és talán túlsúlyos/narancsbőrös/striás/megereszkedett bőrű papa/mama.


Azért mégis leélték együtt az életük nagy részét. Meg lehet(ne) látni a szépet és a jót a másikban. Ha sportolnak és vigyáznak magukra nem is olyan vészes ahogy kinéznek.


A férfiakra jellemző, hogy csak a kinézet érdekli őket. A nőknek fontosabb hogyan bánik velük pl legyen kedves, picit romantikus stb

szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
58%
Már 50 felett a lakosság 90%-a küzd valamilyen komolyabb betegséggel. Bizonyára egy marék gyógyszer hatása alatt baromira van libidó! Természetesen a gyk-n 80 év felett is a heti 5 megvan!
szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
52%

"Ez a korosztály (60-as) egész életében dolgozott, szó sem volt arról, hogy a férfi teremtett volna meg mindent.."

Na most felnevettem...

Elmondanám, hogy azon a pályán, ahol most dolgozom és egyre több hülyeséggel nehezítik a feladatainkat, a mai 60-as kolléganők annak idején 7-re mentek dolgozni, és délben már kevergették a rántást odahaza. A délutánosok is hazaértek fél 5-re és annyira kimerültek a munkában, hogy este 6-kor már házakhoz jártak takarítani másodállásban.

Én péntek este amikor hazaérek a gyerekkel, már azt se tudom, merre van előre. Abban a sz@r világban mindegyik össze tudott hozni magának egy házikót, mi meg 40 évesen örülünk a lakótelepi luknak, de ezt inkább hagyjuk is, mert mindjárt ideböfögnek a gyékás milliomosok, hogy miért nem mentem kamionozni, akkor nekem is lenne.

szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
42%
29. Látod! Ezt mondom én is, de itt majdnem mindenki szerint a középkorúaktól felfelé mindenki kipihent, egészséges, érzelmileg a toppon van, semmi más nem jár az eszükben csak a szex. Emiatt minden nap meg is van a dolog. Meg ugye a társkeresés50 felett is egy csodálatos téma, csak úgy hemzsegnek a jobbnál jobb szexéhes klimaxoló nők, alig várják hogy végre egy 60-as fószerrel reggelig dugjanak. Hmmm, mennyire jól néznek ki a nők 50 felett, tényleg, a villamoson,az utcán, a strandon, a boltba! Aztaaaaa! Mind szeximádó, alig várják hogy rávethessék magukat a férjükre! 🙂
szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!