Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 40 éves házasságban, ahol a felek 60 év felettiek, milyen gyakori lehet a szex?

Figyelt kérdés
Tudom minden kapcsolat változó, és csak tippelni lehet, de mégis?

szept. 15. 12:38
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

én arra gondolok, hogy ha nem is a testet nézzük, mert én ismerek olyan 65 éves párokat akik nagyon is jól néznek ki, jól tartják magukat, de ennyi év együttélés után már nem az agyadra megy a másik?

Főleg amikor szabadságon vagytok, hetekig folyamatosan vele lenni, egy idő után a rigolyái is előjönnek. Nem lehet, hogy ilyenkor már tökre idegesít a másik?

szept. 15. 15:36
 12/32 anonim ***** válasza:
73%
Nagyszuleim szerintem papam haláláig csinálták. Biztos nem hetente de havonta-kethavonta igen. Ezt onnan tudom hogy mind papam mind mamam mindig hangsúlyozta milyen fontos a kielégítő szexuális élet még idős korban is
szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%
7. Én minden nap kiverem, ha már az asszonynak derogál a szex. 50 vagyok, teljesen szexmentes házasságban.
szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
59%
Részemről utoljára több mint egy éve volt amikor negyvenes barátnőm volt. Asszonnyal viagrával próbálkoztam. Semmi hatása. Barátnő komolyabbat akart. Nem borítok házasságot gyerekekkel, unokákkal. Egészségem sem százas. Fiatal szép nő kibuxna pár év múlva mint vén tatát.
szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
Hát nálunk sincs évente csak 3-4. 46f-43n
szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
35%

Heti 2-3, fiatalabb a feleségem


44F

szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
72%
Legutóbb júniusban volt Horvátországban. A feleségemnek ennyi az igénye. Szóval évente nálunk is olyan 4 körül van, ebben az évben még várható egy. Nekem nincs sok beleszólásom a szexuális életembe. 48/f a feleségem 46.
szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
26%
7, ja és akkor a nő erőszakoltassa meg magát, mert a vén szarnak derogál kiverni magának? Meg is érdemli a bajokat.
szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Jaj #9-es, én 40-es vagyok, nem tizenéves kis pöcs :D
szept. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
46%

18.:

Dehogy erőszakoltassa meg magát. Csak vegye figyelembe, hogy az a "vén szar" is rááldozta valószínűleg az aktív éveit. Sok esetben elviselve az összes menstruációs hisztit, a menopauzás hisztit, mialatt esetleg egyszer sem kúrt félre. A "vén szar" vitte a családot külföldre nyaralni, fizette a lakáshitelt, meg úgy egyáltalán. Azért lássuk be, a legtöbb 60 éves feleség a fizetésével kitörölheti a sejhaját. És mégis pár éves S-crossokkal, meg kombikkal ügyetlenkednek a tesco parkolóban. Azok sem az aktatologatói ,meg a pedagógus fizetésből vannak ám!

Azt mondom, ha egy ilyen 60-as asszony nem hajlandó kielégíteni a férjét, az szégyellheti magát. Az ilyen tényleg megérdemli, ha már 50 évesen lecserélik egy tízessel fiatalabbra.

szept. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!