Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal? De mikor? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? De mikor? Vagy létezik, hogy egy 40 éves férfinak elég 2-3 havonta 1 együttlèt?

Figyelt kérdés

Mostanában lett ilyen, már 2 hónapja nem volt közöttünk semmi. Keresem az okát, mert őt hiába faggatom nem mond semmit. Én pedig tanácstalan vagyok.

Nem jár sehova a munkahelyén kívül, félórás kocsiútra van, mindig időben itthon van.

Telefonját nem rejtegeti előlem, nem beszél senkivel, nem messengerezik. Semmi jelét nem látom megcsalásnak.

De érthetetlenül állok a helyzet előtt. Tegnap délután játszadozott velem, taperolt, fülembe súgta, hogy mi lesz, ha a gyerekek alszanak, zsongatott, aztán elfordult felőlem az àgyban és elaludt, próbáltam kezdeményezni, de csak hárított.

Na nem mintha az eddigi együttlétek olyan jóklettek volna, csak egy pózban, csak az ágyban, kb 2 perc. Az a lényeg, ő élvezze, én le vagyok ejtve. De legalább volt valami. Most még ennyi se. Ha rákérdezek, szerinte minden rendbe.

Mit gondoltok mi lehet az ok?


2020. ápr. 7. 09:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg ennyire futja a libidója! Érthetetlen ha ennyire nem működik köztetek a szex, miért vagytok együtt? 2 perc? Megalázó rád nézve a párod viselkedése az ágyban!
2020. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden lehet.

Latens homoszexualis.

Szervi, lelki gond.

Már nem szeret.

2020. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, de ez így elég vérszegény. Hol vannak a wc-ben, parkban, kocsiban tartott spontán, vad szeretkezések? Kicsit nem ártana felpezsdíteni a dolgot.
2020. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért vagyok vele, mert ezt leszámítva jó ember. A gyerekeit szereti, kicsit még, szükségük van az apjukra, támaszuk lelkileg és anyagilag is.

Ráadásul lehetne rosszabb is.

Kell a segítsége gyerekekkel is.

2020. ápr. 7. 09:40
 5/16 A kérdező kommentje:

😂

Kedves! Parban, kocsiban? Ezen jót nevettem, több mint 10 éve a párom, ilyen soha nem is volt.

2020. ápr. 7. 09:42
 6/16 anonim ***** válasza:
40 körül sokaknak csökken a libidoja.
2020. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A legnagyobb probléma az, hogy 10 év alatt nem alakult ki köztetek olyan kommunikáció, ami alapján tudnátok beszélni mindenről. Az tök jó, hogy gonodkodtok a gyerekről, aztán veletek mivan? Jó apa, oké, az rá meg a gyerekére tartozik. Veled párkapcsolatban van, ez meg rá és rád tartozik és itt vannak a gondok, többi az csak hárítás a részedről, hogy "jó apa" és a többi ilyesmi.

Tanuljatok meg egymással beszélni, ha nem megy akkor kérjetek külsőleg segítséget, akitől majd meg fogoktok tudni tanulni!


Az is egy dolog, hogy a párkapcsolat kettőtökre tartozik, de hatással van a gyerekre/gyerekekre is, ezt fogják példaként megtanulni, hogy ilyen a jó párkapcsolat, ez lesz a minta, ezért is javítsatok ezen, de legfőképpen magatok miatt!

2020. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
gondoskodtok*
2020. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy még mindig #4 :D


Annyit lehet az egészből leszurni, hogy alapjáraton nem az önzőséggel van gond, hanem a mértéktelenséggel.


élvezetből eszel sokat---kövér leszel

sokat iszol---részeg leszel---rendszeresen---alhoholista


talán ez is ilyen vagy részlegesen hasonlítható, mértéket kell megtalálni egészségesen. Amennyiben így cselekszik valaki egy párkapcsolat alatt, fájdalmat is okozhat a másiknak (inkább Ő evvel magának), saját magát pedig az élvezetek maximális átélésével érzelmileg sivárrá teheti, annak ellenére, hogy közben jól érzi magát, hiszen kielégül maximálisan és ez a legnagyobb baj, probléma.

Zabálás közben a muffinok között próbálj már magadra szólni, hogy nem, nem eszek többet akkor érzékeli a gondot csak az ember, ha elhízik. Kiégés után vagy a "lelkeddel" kapcsolatos károsódást azt egyátalán nem könnyu javítani, egyedül nem is biztos, hogy képes rá valaki és segítségre szorul, ha egyátalán zavarja ez.

Nem tudom, de olyan gyakran az drogosok vagy bármi más által leépült emberek nem igazán szokták úgy érezni, hogy velük baj lenne, szerintem ez érzelmek világával sincsen másképpen, itt is azonos hozzáállás mutatkozik, hiszen nem kér segítséget pszichológustól sem az ember szívesen, legalábbis a többség biztos nem, akiknek szüksége lenne igazán rá, sokuk nem is megy el segítségért, ezt a sok emberen tudod meglátni amikor sétálgatsz, kigétt pofálval jönnek veled szembe, mosoly nélkül, befásult képpel.


Nem a legjobb megfogalmazás ez tőlem, de ettől próbáljatok meg eltekinteni, remélem azért érthető volt az, amit mondani szerettem volna.



Reeey

2020. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem ide szerettem volna, benéztem a kérdést! :D
2020. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!