Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal? De mikor? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? De mikor? Vagy létezik, hogy egy 40 éves férfinak elég 2-3 havonta 1 együttlèt?

Figyelt kérdés

Mostanában lett ilyen, már 2 hónapja nem volt közöttünk semmi. Keresem az okát, mert őt hiába faggatom nem mond semmit. Én pedig tanácstalan vagyok.

Nem jár sehova a munkahelyén kívül, félórás kocsiútra van, mindig időben itthon van.

Telefonját nem rejtegeti előlem, nem beszél senkivel, nem messengerezik. Semmi jelét nem látom megcsalásnak.

De érthetetlenül állok a helyzet előtt. Tegnap délután játszadozott velem, taperolt, fülembe súgta, hogy mi lesz, ha a gyerekek alszanak, zsongatott, aztán elfordult felőlem az àgyban és elaludt, próbáltam kezdeményezni, de csak hárított.

Na nem mintha az eddigi együttlétek olyan jóklettek volna, csak egy pózban, csak az ágyban, kb 2 perc. Az a lényeg, ő élvezze, én le vagyok ejtve. De legalább volt valami. Most még ennyi se. Ha rákérdezek, szerinte minden rendbe.

Mit gondoltok mi lehet az ok?


2020. ápr. 7. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint neked sem különösebben fontos a szex ha tudsz vele így élni! Nem kizárólag az aktus a lényeg, ha két ember szereti egymást azt legjobban az ágyban tudja kifejezni a másiknak! A szexuális élet mindent elmond egy kapcsolatról! Az örömszerzés a másiknak ágyban és ágyon kívül alap egy kapcsolatban!
2020. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a feltornyosult problémák pl szanalmas szex, egymásra odafigyelés hianya, kommunikacios hianyossagok most elertek a csúcsra. Jó ember..na ezt imádom. A lakotarsaim is jo emberek voltak, jo volt veluk lakni, megse mentem hozzájuk. Remélem érted a celzast. Nyilvan most mar semmit nem segit a multon okoskodni, de erdekelne mit vartal ettől a kapcsolattól. A jó szex azert alap egy kapcsolatban szerintem mert ott kitarulkozol a masik elott, maximalis bizalom kell hozza, kolcsonosen figyelni kell egymasra az igényekre, kommunikalni kell. Ez nalatok nincs. Megprobalhatsz ezen valtoztatni, de ha ennek a szikraja se volt meg eddig nem sok eselyt latok ra hogy rendbe jon. Ha eddig jo lett volna csak az elmult par het honap lenne ilyen azt mondom pl munkahelyi anyagi gond miatt lehet, hogy nem ugy megy a dolog..de itt nem errol van szo. Egyszer el kell dontened hogy vegetalni akarsz vagy élni.
2020. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet elég neki, igen. Ne várd azt, hogy ugyan olyan legyen mint a kapcsolatotok legelején. Mondjuk legyen inkább kevesebb, de jobb, mint megszokásból heti kétszer egymásra ugrani. Szerintem.
2020. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
viccelsz? 10 év után bőven sok,már rádunt.ez csak még kevesebb lessz.te is unalmas lehetsz.ha új partnere lenne sokkal gyakrabban dugna.
2020. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13# irja hogy az elején is kb 2 perc volt, és önző volt..magyaran sose volt jó

14# én nem értem ezt, szerintem 10 év után ott nem jo a szex ahol sose volt, vagy nem tudták sose megbeszélni az igényeket. A nő nem akar, mert mondjuk megunta hogy ra sose figyelnek, vagy fekszik mint egy fadarab, azt meg a ferj unja meg. De nem a 10 ev miatt hanem mert alapból nem működött.

2020. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyugtasson meg,hogy a 40 év körüli férjeknek az eseten nagy százalékban csak ennyi szex jut otthon.Itt a gyakorin van az csak ,hogy a feleség kívánna többet.
2020. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!