Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik 40 éves kor körül nincs családjuk, sem gyerekük és nem is akarnak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 12:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne? Azt csinál, amit akar.
2022. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%

Picitt irigykednek rá.

Azaz mem is kicsit

2022. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
# akiknek...
2022. jún. 15. 12:13
 4/30 anonim ***** válasza:
15%
Valószínűleg nem is alkalmasak rá. Jobb így a nőknek.
2022. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Ők csinálják jól, van eszük.
2022. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%

kicsit elcsodálkozok, mert magamból kiindulva nem nyújtana megelégedést, hogy ugyanazokat a dolgokat csinálom, mint 25-30 évesen

de ő dolguk.

2022. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen vagyok. Rendszeresen megkapom férfiaktól, hogy mekkora mázlista vagyok, és, hogy mai eszükkel ők sem nősülnének.
2022. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

Semmi, egyik sem közelező dolog.

Amúgy rengeteg ilyen van, ez már nem téma sehol szerintem.

2022. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
27%

"Picitt irigykednek rá.

Azaz mem is kicsit"

akiket én ismerek 40-es gyerek- és párnélküli férfiak, azoknak vagy bedőlt a párkapcsolatuk, vagy valami komolyabb defektjük van, vagy fejben valahol huszonév elején tartanak. nagyon irigyelnivaló, tényleg.

2022. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ismeretségi körömben kapásból legalább 8 férfit fel tudok sorolni aki nem akar házasodni és gyereke sincs. Élik az életüket dolgoznak, van párkapcsolatuk (van akinek már kb. 10 éve) és semmi gondjuk nincs. Nyaralni, kirándulni járnak, bográcsoznak, grilleznek, túráznak, ruhákra költenek, egyszóval jól élnek. Egyiknek sem hiányzik a gyerek és a házasság sem.

Szerintem mindenki élje úgy az életét ahogy neki jó. Senkit sem lehet arra kényszeríteni, hogy kössön házasságot és legyen gyereke. Azt mindenkinek saját magának kellene felmérni, hogy alkalmas e egyáltalán házasságra és gyereknevelésre. Sajnos ezt elég sokan nem tudják felmérni (nem mindenkinek való gyerek).

2022. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!