Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik 40 éves kor körül nincs családjuk, sem gyerekük és nem is akarnak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 12:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon helyesen gondolkodnak. (F)
2022. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből semmit, mert nem lehet egyetlen dolog alapján jellemrajzot készíteni egy emberről. Ugyan én csak 35 vagyok és nem 40, de én sem akarok családot, gyereket, sose akartam. Ebből adódóan nálam csak olyan férfi jöhetett szóba, mint partner, aki szintén nem akar.
2022. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
42%

Megismerem őket es megertem miért es rájövök hogy jobb is.


Egyik agressziv masik drogos harmadik poligám negyedik bűnöző ötödik pedo


Es mind ertelmisegi magas körök pluszba fedezetnek van egy két cég meg ez az.


Szoval még jó, hogy nincs gyerekük.

2022. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
71%
Szerencsés
2022. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%
Ez a csajok problémája, mi jól megvagyunk.
2022. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem szerencse. Az ilyenek szándékosan nem csinálnak véletlenül sem gyereket. Hatalmas szívás az, ha egy rossz ember gyereket akar. De a legtöbb tudja magárol hogy az, es nem hoz ebbe bele gyereket.
2022. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%

Én még mindig nem értem, hogy az emberek nagy többsége miért ragadt le a hagyományos család modellnél, hogy az az oké, hogy az embernek van 40 évesen már felesége gyereke.


Hahó 21. században vagyunk. Olvastál már itt olyan kérdéseket, hogy van aki egyedül éli az életét és köszöni szépen nagyon boldog?


Van aki meg később találja meg a párját. A pasik amúgy is ráérnek pl. gyerekvállalásra is hiszen 70 évesen is tudnak gyereket alkotni.

2022. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
41%

Öreg pasik gyereke nagy esellyel down os lesz vagy autista.

Tudnak gyereket csinalni csak nagyon nem kéne.

2022. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
31%

18

Ismerős 40-es férfi nemrég öngyilkolászta magát, tinédzser hülyegyerekei végett. Másik ismerős család huszonévesen legyártott szintén 2 hülyegyereket. 60-as kolléga jól elvan két kisgyerekével és gyönyörű feleségével. Másik 60 -as ismerősnek 5 éves a lánya. Nem ütődött. down-os gyereket még csak korbanhozzájuk illő szülővel láttam. Szóval honnét szedted?

2022. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%

#17-es hahó a 21. században is van olyan, hogy halál.


Aki később vállal gyereket az kevesebbet is lesz vele. Sok ilyen 45 éves apuka nem is látja felnőni, ill. nem is neveli fel a saját gyerekét.


De hát erre nevel a mainstream. Ne legyen gyereked, minek az, úgyis sokan vagyunk a Földön. Majd a szegény családokban lesz 5-6 gyerek, jóvanazúgy.

2022. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!