Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik 40 éves kor körül nincs családjuk, sem gyerekük és nem is akarnak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 12:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%
Orvosi teny hogy a ferfi magas eletkora is nagy kockazattal emeli a sérult gyerek esélyét
2022. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
44%

"Orvosi teny"

Na ja!

A Covid oltás is megvéd a covidtól.

Amíg qvázi kötelező nem lett itt az otás, a cégnél 1 kolléga nem kapta el.

Oltás után 3 hónapon belül mindenki. 1 oltás után xarul voltam. 2. után mégxarabbul állandóan hánytam. Covid után még xarabbul vagyok. Nem tudom hassználni a fogínzuhanyt. Hozzá ér a torkomhoz zsinórbanhányok. Fogkrémet sem tudok hsználni, attól is hányok. Utánna azt tolták kreténbe, hogy csökkenti a kockázatát. Lófuxt. Dr. Putyin kissé nyugatabbra húzódott, másnapra elfelejtették a kovidot.

2022. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Szíve joga úgy élni ahogy ő akar.

Egyébként meg a gyerekkel a legnagyobb kib@szás ha a szülő csak kényszerből vállalja.

2022. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
2022-ben szerencsére már nem probléma, hogy nem mindenki akar ugyanúgy élni.
2022. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
81%

"Az apa életkora is számít a születendő gyermek egészségét illetően. Minél idősebb egy apa, annál nagyobb eséllyel alakul ki a fogantatásnál valamilyen monogénes rendellenesség, amelynek súlyos klinikai tünetei is lehetnek."


[link]

2022. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Anyuci kisfia marad örökké
2022. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy egészségükre. Most vagy az van, hogy nekik így jó, vagy csak nem jött össze az élet, őszintén szólva nem is nagyon érdekel.
2022. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj, ez a kérdés önmagában értelmetlen. Mutass egy konkrét példát. Qrvára nem mindegy, hogy milyen az a 40 éves férfi. Anyjával lakó, csóró, csúnya, lúzer; vagy egy gazdag, jóképű, nőfaló, macsó, szép házzal, széles baráti körrel, sikeres élettel.

Az első esetnél gáz az agglegénység.

A másiknál irigyelnivaló.

2022. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan semmit, a magánügye ha szingli akar maradni. Nekem aztán édes mindegy.

Hogy nem akar gyereket azt abszolut megértem, én sem akarok soha. De harmonikus boldog párkapcsolatra+ házasságra mindig is vágytam, és ez meg is van. (12 éve vagyunk együtt:))

36/N

2022. jún. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
9. Vagy szimplán mert egyik se kötelező, és nem akarnak úgy élni mint az emberek x része. Másra vágynak, ami mindenkinek szíve joga.
2022. jún. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!