Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azért nem akar gyereket mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar gyereket mert már van neki egy?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, idén házasodtunk. Én már készenállnék arra, hogy gyerekünk legyen, ő is mondogatja, hogy szeretne még egyet. Már van egy 9éves fia más nőtől, viszont a mondogatáson kívül nem tesz érte. Ő a korban már bőven benne van, én viszont nem akarom húzni az időt. Ha többször felhozom neki a gyerektémát, általában csak veszekszik velem. Lehetséges, hogy mégsem akar mégegyet? Vagy talán várja, hogy a fia idősebb legyen?
2022. nov. 22. 16:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is behúzott és nem akar gyereket. Csak akkor mire volt ez, hogy a gyerek miatt házasodtatok össze meg babaváró, most meg mellébeszél?


Hogy érted azt, hogy lehet nem érzi elég erősnek a kapcsolatotokat...? Az hogy lehet, ha idén házasodtatok, hogy nem elég erős a kapcsolat? Akkor minek? Egy gyerek sokkal komolyabb és ráadásul végleges döntés, szemben egy esküvővel. Azt egy tollvonással meg lehet szüntetni, de ha nem is akar gyereket és a kapcsolatot sem érzi stabilnak, minek vett el...??


A gyógyszert valóban semmi esetre se hagyd abba. Ez nem megoldás.

2022. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy akkor még jó ötletnek tűnt.
2022. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
79%
Sose szülnék olyan pasinak, aki már elhagyott EZÉRT egy nőt.
2022. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:

Kedves 53as. Kérlek olvasd már el mégegyszer az írottakat. A nő hagyta el szülés után.

51es igen, ezért vagyok én is megzavarodva. Semmi olyan nem történt a házasság után ami miatt megváltozott volna a velem való jövőképe. Eleve terveztük az esküvőt, eleve elakart venni. Ami miatt megsürgettük az maga a babaváró volt, hogy minél előbb feltudjuk venni és elinduljunk ezen az úton.

2022. nov. 23. 12:17
 55/68 anonim ***** válasza:
100%

#54, ezt mondja férjed. Amugy anyaként mondom, hogy elég nagy dolgot kell ahhoz a férfinek tenni, hogy a nő csecsemővel otthagyja... Olyankor van a legnagyobb szükségünk a társunkra.


#53

2022. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez jutott még eszembe, hogy vajon tudod-e, hogy az előző nő miért hagyta el? Nem lényegtelen szempont.
2022. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szinte biztos, hogy valamit művelt a férjed az exxel, ezért hagyta ott.

Egyszerűen egy hazug és rossz ember, aki nem hogy veled vagy vele képtelen normális kapcsolatot kialakitani de még a gyerekével sem.

Nyomorék, kár szépíteni.

És neked ilyen kell????

Meg mi az, hogy 30 előtt akarok gyereket? Mi neked egy kisbaba? Egy álom, okay, DE NEM LEHETSZ olyan önző te sem, hogy az önző párodnak szulnel, amikor totál világos, hogy neki nem kell gyermek.

(Amúgy egyetértek vele, nem is való neki).

Különben meg egy kisbaba egy ajándék örök életre, nem egy terv, amihez görcsösen ragaszkodsz.

Fejben nálad sem oké minden ez biztos.😬

2022. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
76%
EMBEREK! Ne menjünk már el az érzelmi bántalmazás irányába. Itt valaki egy nehéz helyzetben tanácsot kért. A véleményt el lehet mondani, de tartózkodjunk már a leminősítésektől. Nem ismerjük egyik felet sem, így ne is ítélkezzünk.
2022. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
73%

Hát utolso pedig ez az igazsag, mindkettő önző a maga módján.

A férfit meg aztán tényleg nem kell sajnálni, gyerekével nem foglalkozik ahogy kellene - nincs kötődés!

Minek jött akkor ide? ^^

2022. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:

Miért is nincsen nálam minden oké fejben? Önző vagyok azért mert 30 után nem szeretnék már szülni? Hadd én döntsem el mit miért és meddig akarok, szerintem a kérdésemhez semmi köze annak, hogy én miért akarok 30 előtt szülni. Megvannak a biológiai okaim erre. Tudod ki az önző? Aki 40évesen vállal gyereket, bele sem gondolba abba, hogy talán 20 éves korában a gyerek már egyedül marad. Számomra ez az önzőség. De mivel nem erre a témára tértem ki a kérdésemben, hogy ki mit gondol önzőségnek, ezért ezt a részét tartsd magadba.

De akkor indíts kérlek egy szavazást ki önzőbb: én vagy a férjem!! Mert ahogy látom ez a lényeg. Én minek jöttem ide. Drága 59es, te minek jöttel akkor ide? Ha érdemben nem tudsz a kérdésre megfelelő tanácsot adni.

2022. nov. 23. 14:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!