Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azért nem akar gyereket mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar gyereket mert már van neki egy?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, idén házasodtunk. Én már készenállnék arra, hogy gyerekünk legyen, ő is mondogatja, hogy szeretne még egyet. Már van egy 9éves fia más nőtől, viszont a mondogatáson kívül nem tesz érte. Ő a korban már bőven benne van, én viszont nem akarom húzni az időt. Ha többször felhozom neki a gyerektémát, általában csak veszekszik velem. Lehetséges, hogy mégsem akar mégegyet? Vagy talán várja, hogy a fia idősebb legyen?
2022. nov. 22. 16:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem attól tart, hogy otthagynad és inkább kamuzik.

Ez a házasság zátonyra fog futni előbb utóbb...

2022. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de erre mondom, hogy előbb-utóbb konkrétumokat kell akkor felvállalni. Ha akar - akkor közölni, hogy ok, innentől nem védekezünk. Nem sunyiban, hanem egyenesen megmondani. Ne tőle várd, hogy szóljon, hogy oké, drágám, akkor csináljuk.
2022. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:
Heti szinten felhozom neki. 2 éve azt hallgatom, hogy majd jövőre, majd nyáron meglátjuk, majd ősszel meglátjuk.
2022. nov. 22. 18:14
 34/68 anonim ***** válasza:
99%
Az eddigi gyerekét is lesz... honnan tudod, hogy a közöset nem fogja ugyanígy???
2022. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ebből nem lesz kisbaba...

DE SEMMIFELEKEPPEN ne hadd abba szedni a tabit!

Inkább válj el, nem is értem hogy birtal ennyit várni ha egyértelmű, hogy neki nem kell még egy gyerek.

Bár inkább ne is legyen, mert a másikhoz sem kötődik.

Meg egy szegény kispalanta, akit nem szeret?

Iszkolj el az életéből és lehet rá akadsz az Igazira, a férjed a Hamis. xD

2022. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 A kérdező kommentje:
Próbálom magam azzal nyugtatni, hogy azért nem foglalkozik vele, mert nem élt vele sosem és nem érzi magát úgymond apának.
2022. nov. 22. 18:20
 37/68 anonim ***** válasza:
98%

Drága kérdezo biztos, hogy nem.

Szinte biztos, hogy ha 'kieroszakolod' belőle a kicsit ugyanúgy fog viselkedni...

2022. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, sok elvált férfi ugyanúgy él-hal a gyerekéért a válás után, mint azelőtt. Én azzal értek egyet, hogy valójában nem akarja ezt a gyereket. CSak nagyon nem korrekt, hogy ezt nem mondja meg, hanem csak hiteget.
2022. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy nem láttam ezt. :(
2022. nov. 22. 18:33
 40/68 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos téged behúzott a csőbe a hazudozásával. Nem tudsz mit tenni, mint hogy elválsz. Hazudott neked, és nem kicsit.
2022. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!