Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azért nem akar gyereket mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar gyereket mert már van neki egy?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, idén házasodtunk. Én már készenállnék arra, hogy gyerekünk legyen, ő is mondogatja, hogy szeretne még egyet. Már van egy 9éves fia más nőtől, viszont a mondogatáson kívül nem tesz érte. Ő a korban már bőven benne van, én viszont nem akarom húzni az időt. Ha többször felhozom neki a gyerektémát, általában csak veszekszik velem. Lehetséges, hogy mégsem akar mégegyet? Vagy talán várja, hogy a fia idősebb legyen?
2022. nov. 22. 16:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
13%

A 12-esben azt írtad, nem él a férjeddel a fia. A 20-asban azt írod, egyre nehezebben viseled el a fiát. Most akkor melyik? Vagy kivel él az a szerencsétlen gyerek, akinek így biztos tönkre van téve az élete?

Hogy vagy képes azt írni, hogy nehezen viseled a fiát? A férjedről beszélsz, ember... ha nehezen viseled a fiát, mi lesz, ha 16 éves lesz, és már viszi haza a nőket, te meg épp a saját újszülöttedet nevelnéd éppen otthon?

30 éves korodig akarsz gyereket, oké, de akkor csak egyet? Testvére nem is lesz? Hú, de zavaros az egész.

2022. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:
Igen azt írtam. Hát nem él vele de azért van láthatás nem gondolod? Írtam hogy 2 hetente hétvégén van itt...ember...
2022. nov. 22. 17:24
 23/68 A kérdező kommentje:
És nem gondoltam hogy akkora nagy információ, hogy hány gyereket szeretnék. Egyet sem akar nem hogy kettőt.
2022. nov. 22. 17:25
 24/68 anonim ***** válasza:
35%
Ezért nem kezdünk gyerekes pasival!
2022. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:
Sajnos amint idősödik az ember, nem igazán talál olyan személyt akinek nincs és normális is minden szempontból :D
2022. nov. 22. 17:28
 26/68 anonim ***** válasza:
87%
Akkor vagy elfogadod így elvégre normális, vagy valjatok el.
2022. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
84%

Szegény gyerek. Te is utálod meg az apja is csak megtüri.

És ti akartok gyereket?

2022. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, előbb-utóbb tiszta vizet kell önteni a pohárba és konkrétumokat kérdezni. Az tény, hogy ha valaki ennyire húzódozik a gyerekvállalástól, attól vajon mi várható, milyen apa lesz? Ideális esetben egy apa is várja, hogy a gyereke megszülessen, készül az apaságra. Vajon számíthatnál rá? Azt mondod, a jelenlegi gyerekével sem sok kötődése van, lehet, hogy már azt az apaságot sem élvezi. De a lényeg, hogy bizony konkrétan rá kell kérdezni, hogy számíthatsz-e rá ebben, vagy mi lesz? Mert halogatni a végtelenségig lehet, de az idő meg megy. A döntést persze neked kell meghozni, mi a fontosabb? Ez a kapcsolat, vagy a gyerek utáni vágy?
2022. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
Nem kötelességem szeretni ezt nem lehet erőltetni, de elfogadtam és törődök is vele. És egy szóval nem írtam hogy utálom.
2022. nov. 22. 18:04
 30/68 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam. Mondtam neki, hogy ha nem akar nincs semmi gond csak mondja meg. És majd eldöntöm mit akarok. Dehát akkor is nagyon mondogatta, hogy akar.
2022. nov. 22. 18:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!