Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azért nem akar gyereket mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar gyereket mert már van neki egy?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, idén házasodtunk. Én már készenállnék arra, hogy gyerekünk legyen, ő is mondogatja, hogy szeretne még egyet. Már van egy 9éves fia más nőtől, viszont a mondogatáson kívül nem tesz érte. Ő a korban már bőven benne van, én viszont nem akarom húzni az időt. Ha többször felhozom neki a gyerektémát, általában csak veszekszik velem. Lehetséges, hogy mégsem akar mégegyet? Vagy talán várja, hogy a fia idősebb legyen?
2022. nov. 22. 16:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
98%

Vagy fél hogy te is elhagyod gyerekkel, vagy az előzőt se akarta, csak becsúszott, azért is mentek szét.

De bármelyik is, elég nagy baj hogy ezt nem tudja elmondani, csak hiteget.

A babavárot pedig nehogy felvegyétek, mert gyerek nélküli válás esetén (vagy ugy eleve válás esetén) rohadt nagyot fogsz szívni a mostani helyzezben!


Nem is értem ezt miért nem tisztáztátok házasság előtt. Annyira nagyon akarsz 30 éves korodig gyereket, hogy a végén majdnem 40 éves elváltként kb bárkinek megállsz majd, csak csináljon végre egyet, mert aztán tényleg nem lehet majd...


En is 30 évesen akartam, amiből 35 lett, és nagyon nem a megfelelőtől... Azt 37 évesen találtam meg, ilyen is van.

2022. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:
Tisztáztuk már pár éve és házasság előtt is. Bele vagyok betegedve, hogy 30 év felett már nem szülök és komolyan mondom ha elérem, el is engedem a babatémát. Még egy beszélgetést megpróbálok és tisztázom magamban, hogy mi legyen. Bár már ahhoz is késő hogy válás után egyből találnék valakit, aki tényleg akar is gyereket. Van rá 2 évem xD
2022. nov. 22. 19:19
 43/68 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan az a scenario mint az első gyerekkel.


A tiédet miért szeretné jobban, azt a gyereket, akire nem is vágyott, mint a legelső gyerekét?


Nem volt a gyerekkel, csak hétvégente és ezért nem kötődik hozzá? Nem volt köteles elhanyagolnia a saját fiát, de ezt tette.


Ha fogadni kéne, hogy a kikönyörgött gyereket fogja-e szeretni, fog-e hozzá kötődni vagy sem, szerintem mindenki ugyanarra tippelne.

2022. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
Az első is csak becsúszott neki. De alapjáraton meg nagyon gyerekvédő és mondhatni gyerekcentrikus. Csak tenni nem tesz
2022. nov. 22. 19:54
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
EZek szerint nem azért nem akar, mert már van neki. Hanem már az elsőt sem akarta.
2022. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
93%
Én is gyermekvédő vagyok, fontosnak tartom az oktatást, a megfelelő feltételek megteremtését a gyermekvállaláshoz, de nincs az a pénz hogy gyereket vállaljak. Látod, a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2022. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
79%

Ettől a pasitól biztos nem lesz. Mondjuk eleve esküvő előtt kellett volna tisztázni.

Azért kicsit te is fura vagy ezzel a 30 fölött nem szülök mániáddal. Ha tényleg akarnál gyereket, akkor nem lennél ilyen rugalmatlan. Simán találhatnál mást és szülhetnél.

Ha viszont ennyire fontos ez a 30 alatt, vagy soha, akkor válnod is fölösleges, úgyse lesz gyereked, akkor már maradhatsz azzal is, aki nem akar.

2022. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem meri megmondani hogy nem akar. Azt hogy titokban leállsz a védekezéssel és kész tények elé állítod, felejtsd el. Nem csak undorító és a legalapvetőbb bizalom fog kiveszni belőle, az irányodba, de a házasságod is simán rámehet.

Ha ebben eddig nem volt fix megegyezés, minek mentél hozzá egyáltalán?

2022. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon naív vagy, de késő lesz, mire rájössz majd.

Ha el akarod majd hagyni, elkezd ígérgetni, ennek ne dőlj be.

EZ A FÉRFI NEM AKAR GYEREKET, CSAK TÙL GYÁVA AHHOZ HOGY BEVALLJA.

2022. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%

Amugy semmi baj nem lesz ha 30 fölött szülsz, a többségnek már ekkorra sikerül.

És még mindig jobban jársz ha mondjuk 34 évesen szülsz egy olyannak aki akar, mintha 29 évesen olyannak aki nem, aztán meg lehetsz elvált anyuka.

2022. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!